بررسی محیط زیستی نواحی ۱۲۲ گانه شهرداری تهران

بررسی محیط زیستی نواحی ۱۲۲ گانه شهرداری تهران

بتن آنلاین: مدیركل محیط زیست شهرداری تهران اظهار داشت: بازدید دوره ای از فعالیت ها و اقدامات محیط زیستی نواحی 122 گانه شهرداری تهران به منظور تصمیم گیری به هنگام مدیران شهری جهت بهبود عملكرد توسط اداره كل محیط زیست و توسعه پایدار انجام می شود.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا صدرالدین علی پور اظهار داشت: فعالیت ها، اقدامات و پروژه های محیط زیستی مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران در تمامی حوزه های در رابطه با محیط زیست توسط تیم كارشناسی و تخصصی اداره كل محیط زیست مورد بازدید و بررسی قرار می گیرد.

وی اضافه كرد: بازدیدهای تخصصی محیط زیستی مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران با هدف تسریع و تسهیل امور در روند اجرای پروژه ها شروع شده است و تا شهریور ماه سال جاری ادامه دارد كه به منظور بهبود كیفیت اقدامات و فعالیت های محیط زیستی، نتایج آن به اطلاع شهرداران مناطق خواهد رسید.

مدیركل محیط زیست و توسعه پایدار در ادامه اظهاركرد: بازدیدهای دوره ای از مناطق به صورت فصلی و به منظور بررسی نحوه فعالیت پروژه ها به لحاظ كیفی و كمی و رفع مسائل و موانع موجود صورت می گیرد.

وی با اشاره به شعار مدیریت شهری «تهران شهری برای همه» اظهار داشت: توجه به مسائل محیط زیستی در كنار تمام فعالیت های عمرانی، شهرسازی و غیره از اهمیت ویژه ای برخوردار است، پس بازدید دوره ای از پروژه ها و در نتیجه تصمیم گیری به هنگام مدیران شهری با در نظر گرفتن مشكلات موجود منجر به پیشرفت صحیح و مطلوب پروژه ها خواهد شد.

در همین راستا، كارشناسان اداره كل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، از فعالیت ها و پروژه های محیط زیستی مناطق ۱ و ۱۸ شامل سوله های بازیافت و تفكیك پسماند، تجهیزات خورشیدی موجود در ساختمان نواحی و بوستان های انرژی، پكیج ها و سیستم های تصفیه آب و فضلاب بازدید كردند.
در این بازدید، عملكرد پیمانكاران در همه حوزه های مرتبط شامل فضای سبز و لایروبی نهرها، موارد اصلاح الگوی مصرف در ساختمان نواحی، مستندات ایزو، نحوه تفكیك پسماند از مبدا و میزان پیشرفت پروژه های سال ۹۸ مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش شهرنوشت، بررسی های مذكور و نتایج حاصل از آنها در نهایت در جلسات ستادی كه با حضور شهرداران مناطق تشكیل می شود، جهت ستاندن تصمیمات لازم مطرح خواهد شد.

منبع:

1398/04/29
18:19:09
5.0 / 5
4196
تگهای خبر: پروژه , توسعه , ساختمان , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد