معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح كرد؛

دلالی در خرید و فروش واحدهای مسكن مهر پرند

دلالی در خرید و فروش واحدهای مسكن مهر پرند

به گزارش بتن آنلاین مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید با اشاره به دلالای در خرید و فروش واحدهای مسكن مهر شهر جدید پرند، از افتتاح متروی شهر جدید پرند به فرودگاه امام خمینی (ره) در آینده نزدیك خبرداد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، حبیب الله طاهرخانی عصر امروز در حاشیه افتتاح ۵ هزار واحد مسكن مهر شهر جدید پرند در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه امروز ۵ هزار واحد مسكن مهر افتتاح شد، اظهار داشت: استراتژی شركت عمران شهرهای جدید تصریح در فرآیند تحویل و فروش اقساطی واحدهای مسكن مهر است.
وی اضافه كرد: این ۵ هزار واحد مسكن مهر به صورت كامل به اتمام رسیده و علاوه بر ساخت واحد مسكونی، خدمات روبنایی و زیربنایی آنها هم به آخر رسیده است، اما مشكلی كه در پرند و تا حدودی در پردیس داریم این است كه این واحدها آماده تحویل هستند اما متقاضیان برای تحویل واحدها رجوع نمی كنند.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: بخشی از علل عدم رجوع متقاضیان مسكن مهر در پرند یا پردیس این است كه معمولاً فصل جابجایی خانواده ها در تابستان ها بوده تا بعد از اتمام ایام تحصیل فرزندان خود در واحد تحویلی ساكن شوند.
وی افزود: اما بخشی از علل عدم رجوع متقاضیان مسكن مهر برای تحویل واحد مسكونی خود این است كه واحدها دست به دست شده و دلالان وارد این بازار شدند بدین سان كه با هدف گران تر فروختن واحد مسكونی خود، از تحویل واحدهای خود تا زمان فروش به خریدار نهایی امتناع می كنند. بنابراین شركت عمران شهرهای جدید برنامه ریزی كرده تا اگر واحدی آماده تحویل باشد اما متقاضی از دریافت آن خودداری كند هزینه نگهداری واحد در مدت زمان عدم مراجعه، بر عهده مالك باشد.
طاهرخانی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در خصوص توسعه راه های دسترسی شهر جدید پرند به تهران تصریح كرد: توسعه دسترسی های پرند جزو اولویت شركت عمران شهرهای جدید است كه در ۴ نوع حمل و نقلی، این دسترسی ها را آماده سازی خواهیم كرد.
وی خاطرنشان كرد: یكی از این دسترسی ها كه هم اكنون هم در جریان است راه اندازی قطار حومه ای تهران- پرند بوده و روزانه ۲۲ رام قطار حومه ای بین تهران و پرند تردد دارد و بزودی خط آهن تهران پرند دوخطه خواهد شد.
طاهرخانی اضافه كرد: با شركت مترو تهران توافق كردیم كه متروی پرند از حد فاصل شهر جدید پرند تا فرودگاه امام خمینی (ره) بزودی به بهره برداری برسد و بخشی از تأمین مالی تكمیل متروی پرند را تا سقف ۱۷۴ میلیارد تومان از جانب شركت عمران شهرهای جدید، تأمین مالی خواهیم كرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: همینطور با شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور هماهنگ كردیم تا یك دسترسی بزرگراهی از آزادراه در دست ساخت آبیك- چرمشهر (كنار گذر جنوبی تهران) به شهر جدید پرند ایجاد شود. چهارمین راه دسترسی هم آزادراه موجود از راه آزادراه تهران – ساوه است.

1398/02/04
13:58:59
5.0 / 5
4239
تگهای خبر: آزادراه , تردد , توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد