افتتاح اولین پروژه تولید برق از پنل های خورشیدی در جنوب غرب تهران

افتتاح اولین پروژه تولید برق از پنل های خورشیدی در جنوب غرب تهران

بتن آنلاین: اولین پروژه تولید برق از پنل های خورشیدی در جنوب غرب تهران راه اندازی شد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، نعمت اله تركی در تشریح روند بازدید از ادارت كل استان و پروژه های استان تهران اظهار داشت: طی این بازدیدها به مشكلات پرسنلی، اداری دستگاه و ارباب رجوع، همینطور بررسی رضایتمندی مردم از عملكرد ادارات رسیدگی می گردد.
وی با اشاره به بازدید خود از اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی، اضافه كرد: این دستگاه اجرایی با عنایت به میزان خدمات رسانی به قشر كم درآمد جامعه (كارگری) و رسیدگی به شكایات رجوع كنندگان و احقاق حق دادخواست شكات، عملكرد خوبی داشته و رضایتمندی حاصل شده است اما مشكلات دیگری در ساختار سازمانی و نیروی انسانی دارند كه باید تجدید نظر شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به لزوم اجرایی كردن سیاست دولت الكترونیك اظهار داشت: هنوز هم سیستم سنتی مكاتبه و بایگانی پرونده ها در این دستگاه حاكم است كه در این بازدید، مقرر شد سیستم الكترونیكی را جایگزین روش قدیم كرده و مراجعات را كمتر كنند.
تركی با اشاره به اینكه 1500 دفتر پیشخوان دولت در سطح استان تهران وجود دارد، اضافه كرد: مقرر شد تا حداقل 20 درصد خدمات اداره كل تعاون در قالب دفاتر پیشخوان قرار گیرد.
وی با اشاره به اینكه بازرسی و نظارت اداره كل تعاون باید به بخش خصوصی واگذار شود، اظهار نمود: انجمن ها، اتحادیه ها و صنوف كارگری بسیاری وجود دارد كه می توان كار نظارت و پیگیری ها را به آن ها سپرد؛ چراكه هم خدمات مناسب عرضه و هم نظارت به شكل دقیق انجام می گردد.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران درباره تولید برق از پنل های خورشیدی در اداره تعاون جنوب غرب تهران اظهار داشت: تولید برق از پنل های خورشیدی و انرژی پاك به دنبال سیاست كاهش مصرف انرژی در ادارات دولتی استان، یكی از مهمترین مصوبات شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران است كه برای نخستین بار، در اداره تعاون و كار و رفاه اجتماعی جنوب غرب تهران اجرایی شده است. این سیستم خورشیدی با اعتباری بالغ بر 100 میلیون تومان از محل خزانه معین به شكل آنگرید است. این پنل ها توانسته 30 درصد از نیاز برقی اداره تعاون را تامین كند.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، وی ادامه داد: تولید 16 كیلو وات برق، صرفه جویی ماهانه 2 میلیون و 700 هزار تومان و عمر 20 ساله از مهمترین خصوصیت های این پنل خورشیدی است. این صرفه جویی در حالی است كه هزینه ماهانه برق اداره تعاون جنوب غرب تهران تابحال 13 میلیون تومان بوده است.1397/08/19
14:35:57
5.0 / 5
4516
تگهای خبر: پروژه , توسعه , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد