با حضور مهرآبادی انجام شد؛

بهره برداری از ۵۰۴ واحد مسكن مهر شهر جدید هشتگرد

بهره برداری از ۵۰۴ واحد مسكن مهر شهر جدید هشتگرد

بتن آنلاین: بهره برداری از ۵۰۴ واحد مسكن مهر شهر جدید هشتگرد با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسكن مهر و مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید شروع شد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مراسم افتتاح و كلنگ زنی و پروژه های روبنایی شهر جدید هشتگرد شامل ۲ مدرسه، ۲ مسجد، ۲ زمین ورزشی و یك سالن چند منظوره ورزشی با حضور احمداصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسكن مهر و حبیب الله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید برگزار گردید.
گفتنی است در این مراسم ۵۰۴ واحد مسكن مهر هم بهره برداری و به متقاضیان تحویل داده شد.
مهدی هدایت مدیرعامل شركت عمران شهر جدید هشتگرد در این مراسم با تاكید براینكه هشتگرد یكی از اولین شهرهای آغازكننده عملیات اجرایی پروژه های روبنایی در میان سایر شهرهای جدید بوده است اظهار داشت: تمایل مردم برای سكونت در این شهر جدید در ابتدا بسیار زیاد بود ولی متاسفانه به علت مشكلات بی شمار جهت افزایش ترافیك مسیر بین هشتگرد و شهرهای كرج و تهران روز به روز شاهد كاهش این استقبال بودیم.
وی افزود: امید داریم با پیگیری های انجام شده در حوزه های ملی و استانی طی ماه های آینده شاهد رشد و جهش این شهر جدید به خصوص در بخش ریلی و جاده ای باشیم.
هدایت در ادامه تكمیل قطار برقی هشتگرد-گلشهر را از مهمترین پروژه های مورد پیگیری در این شهر جدید اعلام نمود و اظهار داشت: تلاش داریم طی هفته های آینده مابقی اعتبار ابلاغی برای تكمیل این پروژه را دریافت و روزشمار افتتاح آن را در محل پروژه نصب نماییم.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید هشتگرد پروژه های بزرگراه همت و افتتاح آن تا شهر كرج و همینطور كنارگذر جنوبی تهران را از پروژه های مهم و اولویت دار هشتگرد برشمرد و اظهار داشت: بطور قطع با اجرای این پروژه ها وضعیت ترافیك هشتگرد برطرف شده و روند كند رشد آن بهتر خواهد شد.
به گفته این مقام مسئول با تامین آب شرب هشتگرد از محل سد طالقان معضل بیشتر استان در این حوزه رفع شده و این شهر قابلیت پاسخگویی به نیاز آب شرب ۳۰۰ هزار نفر را خواهد داشت.
وی، هدایت تصویب و پهنه بندی حریم شهر جدید هشتگرد، واگذاری ۱۵۰ هكتار زمین برای ساخت شهرك صنعتی ۲ هشتگرد و تكمیل مسكن مهر را از دیگر پروژه های اولویت دار این شهر بیان كرد و اظهار داشت: امروز شاهد افتتاح ۵۱ میلیارد تومان پروژه و همینطور كلنگ زنی ۴۵۵ میلیارد تومان طرح بودیم كه آغاز عملیات اجرایی ۱۰ هزار واحد مسكونی اقشار متوسط همچون آن به حساب می آید.

1397/06/20
13:40:03
5.0 / 5
4960
تگهای خبر: پروژه , شركت , شهرسازی , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد