هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس، وزش باد شدید در پایتخت

هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس، وزش باد شدید در پایتخت

بتن آنلاین: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به ناسالم بودن هوای پایتخت برای گروه های حساس، از وزش بادش شدید در تهران طی امروز (۶ خردادماه) اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا حاكی از افزایش میزان ناپایداری جوی طی امروز (۶ خرداد) است، اظهاركرد: در بعضی ساعات بخصوص بعد ازظهر وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - شمال غربی انتظار می رود.

وی ادامه داد: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وزش باد شدید در بعضی ساعات امروز (۶ خرداد) سبب افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در سطح شهر خواهد شد و شرایط كیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اضافه كرد: با تداوم این وضعیت طی فردا (۷ خرداد) برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متربرثانیه از سمت نواحی جنوبی پیش بینی می گردد.

شهبازی در ادامه خاطرنشان كرد: دمای هوای پایتخت تا فردا (۷ خرداد) كاهش نسبی خواهد یافت.

وی با اشاره به اینكه انتظار می رود تا فردا (۷ خرداد) وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط نامطلوب بخصوص برای گروه های حساس قرار داشته باشد، اظهار داشت: این شرایط جوی در روز سه شنبه (۸ خرداد) كمابیش ادامه خواهد داشت و وزش باد شدید و بارش باران در بعضی ساعات بخصوص در شبانگاه دور از انتظار نیست.

شهبازی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۱۱۷ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت، اظهار نمود: میانگین كیفیت هوای هم اكنون تهران ۱۰۹ و همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.1397/03/06
12:57:23
5.0 / 5
4494
تگهای خبر: پایتخت , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد