هوای امروز تهران سالم می باشد

هوای امروز تهران سالم می باشد

بتن آنلاین: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به نتایج پیش بینی كیفیت هوا اظهار داشت: طی امروز (۱۳ اردیبهشت) وضعیت كیفی هوای سالم در پایتخت برقرار است. این شرایط جوی فردا (۱۴ اردیبهشت) كمابیش ادامه خواهد داشت و برای برخی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می گردد.حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا با بیان اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی طی امروز(13 اردیبهشت) است، اظهار نمود: برای برخی ساعات بویژه بعد ازظهر وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۰ متربرثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی - جنوبی و بارش پراكنده و خفیف در شبانگاه انتظار می رود.

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران انتظار می رود وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران تا روز پایانی هفته در شرایط مطلوب قرار داشته باشد. همینطور تا فردا (14 اردیبهشت) تغییر محسوسی در پارامتر دما مشاهده نخواهد شد.

شهبازی در انتها اعلام نمود: میانگین شاخص كیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته ۷۱ بود و هوای تهران سالم بود همینطور میانگین شاخص كیفیت هوا هم اكنون ۶۲ است و در شرایط سالم قرار دارد.
1397/02/13
18:53:22
5.0 / 5
4620
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد