هما درباره علت گرانی بلیت تهران-استانبول توضیح داد

هما درباره علت گرانی بلیت تهران-استانبول توضیح داد

بتن آنلاین: شركت هواپیمایی ایران ایر درباره علت گرانی بلیت پرواز تهران- استانبول ۱۳ خردادماه توضیحاتی عرضه داد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، به دنبال انتشار خبر فروش بلیت ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی پرواز تهران استانبول برای ۱۳ خرداد از جانب ایران ایر، شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) با ارسال توضیحی به خبرگزاری مهر، توضیحی به این شرح عرضه كرد:
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما در ایام دوشنبه، چهارشنبه و جمعه به استانبول پرواز دارد و اصولا در روز یكشنبه ۱۲ خرداد ۹۷ پرواز مستقیمی از تهران به استانبول و بالعكس توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» صورت نمی گیرد.
با كمی دقت در نتیجه دریافت شده برای پرواز عبارت «یك توقف» به راحتی مشهود است. وجود این نوشته به این مفهوم است كه پرواز عرضه شده به صورت مستقیم نیست. Saw علامت اختصاری فرودگاه sabiha gokcen internation airport است كه اصولا هما به این فرودگاه پرواز ندارد و پرواز پیشنهادی با استفاده از شركت هواپیمایی ایركیش ایرلاین انجام می گردد. پرواز دوم هم با یك توقف است كه نهایتا به فرودگاه آتاتورك ختم می گردد. در این راستا توجه به مدت زمان پرواز هم می تواند روشنگر رجوع كنندگان باشد. مسیر تهران-استانبول نهایتا طی ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه پرواز پیموده می گردد و زمانی كه مدت پیشنهادی ۵ ساعت و ۳۰ دقیقه یا ۶ ساعت و ۵۵ دقیقه نشان داده می شود، نشان از غیرمستقیم بودن پرواز است.
چنانچه با شكیبایی بیشتر و فارغ از پیشداوری این نرخ گیری انجام می پذیرفت و روی واژه اطلاعات بیشتر كلیك می شد، نتیجه حاصله نشان می داد كه این دو پرواز در روز ۱۳ خرداد به آنكارا انجام می شوند كه نرخ پرواز آنكارا هما هم مشخص و طبق برنامه است. (در تاریخ ۱۳ خرداد سهم هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از مسیر پروازی تركیبی «هما» و «تركیش ایرلاینز» مبلغ ۸۸۲ هزار تومان می باشد).
در صورت انتخاب این مسیر با توقف بیش از ۲ ساعت با پروازهای شركت هواپیمایی تركیش به سمت استانبول ادامه مسیر داده می گردد و نرخ حاصله را رقم می زند.
یادآور می گردد هم اكنون با رجوع به سایت فروش اینترنتی بلیت های هما به نشانی Ebooking.iranair.com امكان رزرو و خرید بلیت در محدوده زمانی مورد اشاره در خبر به مقصد استانبول با نرخ مناسب وجود دارد.

1397/01/21
14:24:33
5.0 / 5
4818
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد