سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن

سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن

به گزارش بتن آنلاین، به دنبال انتقال علیرضا فخاری از سازمان ملی زمین و مسکن به استانداری تهران، سرپرست وزارت راه و شهرسازی در حکمی ارسلان مالکی را بعنوان سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن منصوب نمود.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، امروز ۹ آذرماه با حضور شهریار افندی زاده ـ سرپرست وزارت راه و شهرسازی، عباسی اصل معاون مسکن و ساختمان، فرزانه صادق مالواجرد ـ معاون شهرسازی و معماری و دیگر معاونان وزارت راه و شهرسازی، مراسم تودیع و معارفه سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن برگزار و ارسلان مالکی از جانب سرپرست وزارت راه و شهرسازی بعنوان سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن ارائه شد.
در این مراسم، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات علیرضا فخاری ریاست پیشین سازمان ملی زمین و مسکن، طی حکمی ارسلان مالکی بعنوان سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن انتخاب شد.
پیش از این علیرضا فخاری در سمت ریاست این سازمان حضور داشت که الان بعنوان استاندار تهران فعالیت می کند.
در این مراسم سرپرست وزارت راه و شهرسازی خواهان اهتمام ویژه در تأمین اراضی نهضت ملی مسکن شد.
ازاین رو گزارش، تابحال حدود ۵۷ هزار هکتار زمین از جانب سازمان ملی زمین و مسکن برای پروژه راه اندازی ۴ میلیون واحد مسکونی شناسایی شده و ۲۴ هزار هکتار در اختیار این طرح قرار گرفته است. این مقدار زمین برای ساخت ۱.۵ میلیون واحد کفایت می کرد اما با عنایت به سیاست کاهش تراکم واحدها این ظرفیت هم کمتر شده است.1401/09/10
13:20:53
5.0 / 5
458
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد