معاون دریایی سازمان بنادر؛

کشتی یونانی در توقیف سازمان بنادر است

کشتی یونانی در توقیف سازمان بنادر است

معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: امکان بازگشت خدمه کشتی های توقیف شده یونانی به کشورهایشان وجود دارد و مشکلی از این نظر ندارند.مجید علی نازی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اعلان اینکه کشتی های یونانی طبق کنوانسیون های بین المللی در توقیف سازمان بنادر و دریانوردی هستند اظهار داشت: برمبنای قوانین MLC (کنوانسیون کار دریایی) همه امکانات رفاهی، همه امکانات ارتباطی با خانواده ها و کشورهایشان به وجود آمده و در رفاه کامل به سر می برند.
وی اضافه کرد: هر گونه ارتباط میان خدمه کشتی های یونانی توقیف شده با سفرای کشورهای متبوعشان به وجود آمده است و هیچ مشکلی در رابطه با کشتی های توقیف شده در ایران وجود ندارد.
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی درباره آزاد شدن محموله کشتی ایران که در یونان توقیف شده بود نیز اظهار نمود: برمبنای رأی دادگاه بار این کشتی باید منتقل شود که اقدامات آن در حال انجام می باشد.
علی نازی درباره بازگشت خدمه کشتی های توقیف یونان به کشورهای متبوعشان بیان کرد: جزییات را هماهنگ کردیم و مشکلی برای برگشتشان وجود ندارد و می توانند برگردند؛ اختیار را کاملاً به خود آنها واگذار کرده ایم.
وی درباب این که آیا ممکنست هزینه محموله تخلیه شده را از یونانی ها دریافت کنیم؟ اشاره کرد: مسائل پرداخت، موضوع کوچکی است؛ مسأله اصلی، اثبات حاکمیت و اقتدار جمهوری اسلامی در بازپس گیری محموله توقیف شده و دزدی توسط آمریکا بود که انجام شد.

1401/03/31
19:14:41
5.0 / 5
186
تگهای خبر: سازمان , سفر , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد