مدیرعامل راه آهن خبر داد؛

كارت بلیت یكپارچه برای قطارهای حومه ای، مترو و اتوبوس های بی آرتی

كارت بلیت یكپارچه برای قطارهای حومه ای، مترو و اتوبوس های بی آرتی

مدیرعامل شرکت راه آهن اظهار داشت: با همکاری شهرداری تهران کارت بلیت یکپارچه سفر برای قطارهای حومه ای، مترو و اتوبوس های بی آر تی صادر خواهد شد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از شرکت راه آهن، سعید رسولی امروز در حاشیه مراسم افتتاح ۱۵۲ پروژه حمل و نقل ریلی در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به افتتاح پروژه اتصال مترو تهران به ایستگاه راه آهن تهران، بیان نمود: در گذشته سیاست اشتباهی در ساخت ایستگاه های راه آهن در کشور دنبال می شد و ایستگاه های راه آهن بیرون از شهرها ساخته می شد.
وی افزود: کوشیده ایم برای ایستگاه های راه آهن رشت و همدان محلی در داخل شهر در نظر گرفته شود تا ایستگاه هایی که خارج شهر ساخته شده به داخل شهر منتقل شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: اتصال پایانه مترو به ایستگاه راه آهن در دستور کار شرکت راه آهن قرار گرفته است، اولینِ آن امروز در ایستگاه راه آهن تهران بود که گالری ساخته شد و اتصال ایستگاه مترو به سکوهای ایستگاه راه آهن برقرار شد تا سفر یکپارچه برای مسافران محقق شود.
مدیرعامل شرکت راه آهن اظهار نمود: در شهر ری هم اتصال راه آهن به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب در حال اجرا می باشد و این پروژه را در مشهد هم داریم.
رسولی تصریح کرد: با همکاری شهرداری تهران کارت بلیت یکپارچه سفر برای قطارهای حومه ای، مترو و اتوبوس های بی آر تی صادر خواهد شد و بدین ترتیب مسافران قطارهای حومه ای به سادگی در داخل شهر ادامه سفر می دهند.

1399/11/19
20:46:17
0.0 / 5
637
تگهای خبر: پروژه , سفر , شركت , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد