مجموع واریزی های طرح ملی مسكن به ۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رسید

مجموع واریزی های طرح ملی مسكن به ۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رسید

به گزارش بتن آنلاین یک مقام مسئول از واریز ۵، ۶۰۰ میلیارد تومان وجوه اولیه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن اطلاع داد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن علمداری درباره تازه ترین وضعیت واریز وجه به حساب طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت: تابحال ۱۹۲ هزار و ۳۸۷ نفر در طرح اقدام ملی مسکن افتتاح حساب کردند که از این تعداد ۱۳۳ هزار و ۶۲۸ نفر، وجوه اولیه خویش را به حساب خود برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن، واریز کرده اند.
معاون اعتباری بانک عامل حوزه مسکن از واریز نشدن وجه از جانب ۵۸ هزار و ۷۵۹ متقاضی اطلاع داد و اضافه کرد: مبلغ واریز شده از جانب ۱۳۳ هزار و ۶۲۸ متقاضی ۵، ۶۰۰ میلیارد تومان است.
این مقام مسئول افزود: از ۵۶۰۰ میلیاردتومانی که از جانب متقاضیان برای طرح اقدام ملی مسکن واریز شده است تابحال بیشتر از ۳۹۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برداشت شده و ۵۲۰۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هم باقی مانده است که به مرور برای اجرای پروژه ها هزینه خواهد شد.
علمداری تعداد پروژه های معرفی شده برای دریافت تسهیلات بانکی را ۳۵۲ پروژه در چارچوب ۲۶ هزار و ۹۱۲ واحد برشمرد و توضیح داد: از تعداد ۲۶ هزار و ۹۱۲ واحد معرفی شده به بانک برای دریافت تسهیلات، تابحال ۷۶ پروژه به تعداد ۴ هزار و ۱۱ واحد به دفترخانه ارسال شده است و تعداد ۴۸ پروژه به تعداد ۴ هزار و ۱۲۳ واحد تسهیلات دریافت کرده اند.

1399/11/04
22:43:56
0.0 / 5
825
تگهای خبر: پروژه , شهرسازی , مسكن , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد