نوبخت مطرح كرد:

دشمنان نظام به دنبال توقف چرخه توسعه در ایران هستند

دشمنان نظام به دنبال توقف چرخه توسعه در ایران هستند

به گزارش بتن آنلاین معاون رئیس جمهور با اشاره به اقدامات صورت گرفته در امتداد توسعه حمل و نقل ریلی در كشور، اظهار داشت: دشمن به دنبال توقف چرخه توسعه ایران بوده كه با اتحاد ملت موفق نشده است.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، محمد باقر نوبخت بامداد پنجشنبه در حاشیه آغاز عملیات ریل گذاری راه آهن رشت- کاسپین- انزلی با اشاره به اینکه توسعه حمل و نقل ریلی یکی از اولویت های دولت می باشد، اظهار نمود: امروز شاهد تبدیل بیشتر نقاط کشور به کارگاه عمرانی در امتداد اجرای پروژه های ریلی هستیم.
وی در ادامه با اعلان اینکه توجه به توسعه ریلی، حمل و نقل بار در نقاط مختلف کشور را راحت، ارزان و آسان می کند، اظهار داشت: اجرای و اتصال راه آهن رشت به کاسپین- انزلی سبب اتصال خلیج فارس به خزر خواهد شد و زمینه انتقال بار را مهیا می کند.
معاون رئیس جمهور در ادامه با اشاره به اجرای طرح ها و پروژه ها مختلف در سطح کشور در سایه تحریم و فشار دشمنان، اضافه کرد: امروز ایران به یک کارگاه بزرگ تولیدی و توسعه ای تبدیل گشته است.
وی با اعلان اینکه دشمن به دنبال توقف چرخه توسعه ای کشور بوده و هست، اظهار داشت: وجود اتحاد میان ملت ایران سبب شده که آنها به اهداف خود دراین زمینه نرسیده و ایران همچنان در راه توسعه حرکت می کند.


منبع:

1399/06/21
17:44:38
5.0 / 5
1586
تگهای خبر: پروژه , توسعه , تولید , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد