استفاده از ظرفیت دستگاه ها برای برگزاری محرمی متفاوت

وزیر كشور: عمده كودكان كار خیابانی افغانستانی هستند

وزیر كشور: عمده كودكان كار خیابانی افغانستانی هستند

وزیر كشور اظهار داشت: عمده كودكان كار خیابانی، مهاجران افغانستانی هستند.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه جلسه شورای اجتماعی کشور که در وزارت کشور برگزار شد، اظهار داشت: یکی از تصمیمات این جلسه در مورد مراکز مشاوره خصوصی بود که بنا شد با کمک و همراهی آنها از امر خانواده صیانت و مانع طلاق شویم.
وی افزود: مقرر شد در این خصوص یک استان را بعنوان نمونه و پایلوت تعیین نماییم و در این استان به شیوه های ابتکاری عمل کنند و بعد بتوانیم موارد آنرا تسری بدهیم.
وزیر کشور کودکان کار خیابانی را موضوع دیگر این جلسه اعلام نمود و اظهار داشت: این سومین جلسه است که موضوع کودکان کار خیابانی مطرح می شود. در این مورد مصوبه ای از پیش از سوی دولت بود که آن بخشنامه امروز تصویب گردید. همین طور مقرر شد که به دولت ارسال شود تا ضعف ها و چالش هایی که در این مورد وجود داشته و مانع از کار می شد از طرف دولت مصوب شود.
رحمانی فضلی افزود: یکی از سمن هایی که خوب عمل کرده و در امر آموزش و مهارت و اجتماعی سازی کودکان فعال بودند گزارشی را ارائه داد که مقرر شد از این الگوها در سراسر کشور استفاده گردد.
به گفته وزیر کشور، عمده کودکان کار خیابانی به مهاجران افغانستانی مربوط می شود که در این خصوص قبلا با برخی مسئولان و سفیر کشور افغانستان در تهران و بتازگی هم با وزیر امور خارجه این کشور بحث مفصلی شده و قرار شده تا دراین زمینه همکاری صورت بگیرد تا مانع از ورود اطفال به کشور شده و برای عودت این ها اقدامات لازم صورت گیرد.
وی افزود: یکی دیگر از موضوعات باتوجه به ماه محرم و عزادارای ها بود که تاکید شد همه دستگاه ها ظرفیت خودرا به کار بگیرند که ما امسال یک محرم متفاوت داشته باشیم.1399/05/12
14:40:23
5.0 / 5
2046
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد