نظارت شورای شهر بر هزینه كرد اوراق مشاركت مترو و اتوبوس

نظارت شورای شهر بر هزینه كرد اوراق مشاركت مترو و اتوبوس

به گزارش بتن آنلاین رئیس كمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران از نظارت شورای شهر بر هزینه كرد اوراق مشاركت مترو و اتوبوس اطلاع داد.


افشین حبیب زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به انتشار 1500 میلیارد تومان از اوراق مشارکت سال 98 برای مترو و اتوبوس اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری های انجام شده 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای اتوبوس و 1000 میلیارد تومان برای مترو محقق شد.
وی با بیان این که شهرداری تهران در مبحث اتوبوس وضعیت خوبی ندارد بنابراین باید از همین حالا مقدمات انعقاد تفاهم نامه با شرکت های داخلی تولید اتوبوس را آماده کنند تا کار تولید اتوبوس آغاز شود، اضافه کرد: این مساله هم به تولید ملی و اشتغال کمک می نماید و هم نیاز اصلی تهران به اتوبوس را مرتفع می سازد.
حبیب زاده با بیان این که امکان دارد بخش عمده ای از هدف گذاری ها در توسعه اتوبوس و مترو در شورای شهر پنجم به نتیجه برسد، اظهار داشت: بطور قطع بخشی از برنامه های توسعه ای به مدیریت بعدی محول می شود که امیدواریم مدیران آینده هم این مورد را با دقت بررسی نمایند.
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان این که معاون حمل و نقل شهرداری تهران با جدیت مبحث نوسازی اتوبوس و توسعه مترو را دنبال می کند، خاطرنشان کرد: شورای شهر هم به صورت مستقیم نسبت به رصد فعالیت شهرداری تهران در این عرصه و گزارش گیری اقدام می کند تا در این شرایط که منابع مالی تأمین شده، مدیران شهرداری هم با سرعت و جدیت بیشتری کار را ادامه دهند.1399/05/10
22:48:46
5.0 / 5
2319
تگهای خبر: اوراق , توسعه , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد