از سوی وزارت راه و شهرسازی اعلام شد؛

زمانبندی ثبت نام مسكن ملی در ۲۳ استان باقی مانده

زمانبندی ثبت نام مسكن ملی در ۲۳ استان باقی مانده

به گزارش بتن آنلاین ​مدیركل دفتر اقتصاد مسكن، با تشریح زمانبندی ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن در 23 استان كشور اظهار داشت: ثبت نام در استان های تهران و البرز از 30 آذر شروع می شود و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت.به گزارش بتن آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، پروانه اصلانی، برنامه زمانبندی ثبت نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مربوط به ۲۳ استان باقیمانده را تا اختتام آذرماه اعلام نمود.
مدیركل دفتر اقتصاد مسكن مرحله بعدی ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن را شش استان سمنان، ایلام، شرق سمنان، ایرانشهر، آذربایجان غربی، و خراسان رضوی اعلام نمود و اظهار داشت: ثبت نام در این ۶ استان از ۱۹ آذرماه به مدت سه روز انجام می شود.
اصلانی زمان ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن برای ۶ استان دیگر را از ۲۳ آذرماه اعلام نمود و اضافه كرد: استان های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان جزو ۶ استانی هستند كه ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن برای آنها صورت خواهد گرفت.
وی مرحله بعدی ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن را برای استان های فارس، اردبیل، آذربایجان شرقی، مركزی و بوشهر اعلام نمود و توضیح داد: ثبت نام در این استانها از ۲۶ آذرماه به مدت ۳ روز انجام می شود.
به گفته اصلانی، ثبت نام استان های تهران، البرز، قزوین، جنوب كرمان و كرمان نیز ۳۰ آذرماه شروع می شود و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت.
به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، طرح اقدام ملی مسكن طرحی است كه به منظور راه اندازی ۴۰۰ هزار واحد مسكونی در سراسر كشور شروع شده است و در این طرح، ۲۰۰ هزار واحد توسط شهرهای جدید در شهرهای جدید، ۱۰۰ هزار واحد توسط شركت بازآفرینی شهری ایران در بافت های فرسوده و ناكارآمد و ۱۰۰ هزار واحد توسط بنیاد مسكن انقلاب اسلامی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر راه اندازی می شود.


منبع:

1398/09/19
14:18:21
5.0 / 5
4764
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد