وزیر ارتباطات:

وزارت راه به مسافربری شدن فرودگاه پیام نگاه مثبتی دارد

وزارت راه به مسافربری شدن فرودگاه پیام نگاه مثبتی دارد

بتن آنلاین: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه اقدامات لازم برای مسافربری شدن فرودگاه بین المللی پیام در حال انجام می باشد، اظهار داشت: وزیر راه به این مهم نگاه مثبتی دارد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، حمد جواد آذری جهرمی بعدازظهر شنبه در حاشیه بازدید از فرودگاه بین المللی پیام در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه پیش بینی های لازم برای فشارهایی كه دشمن در عرصه اقتصاد فضای مجازی كه امكان دارد به ما وارد كند، شده است، اظهار نمود: بودجه های خوبی با تلاش مدیران استانی برای توسعه راه های البرز تخصیص یافته است.
وی بابیان اینكه چهار پروژه كلیدی در حوزه اقتصادی در دستور كار قرارگرفته است، اضافه كرد: پروژه فرودگاه بین المللی پیام بزرگ ترین پروژه اقتصاد مقاومتی استان البرز است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه البرز در حوزه كشاورزی رشد چشم گیری داشته است، افزود: بعضی از محصولات كشاورزی برای استان ماندگار نیستند اما پروژه های همچون فرودگاه بین المللی پیام ماندگاری دارند.
آذری جهرمی با تاكید بر اینكه در حوزه گردشگری نیازمند تقویت اقدامات هستیم، اظهار داشت: باید جذب سرمایه گذار در دستور كار حوزه گردشگری قرار گیرد.
وی بابیان این مطلب كه طی پنج ماه كار جهادی زیرساخت های فرودگاه پیام آماده شد، عنوان كرد: باند فرود این فرودگاه در هفت كیلومتری فرودگاه فتح قرارگرفته كه ضریب اشتباه خلبانان را بیشتر می كند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه این معضل و مسئله بزرگ و پیچیده ای نیست، اظهار نمود: باید با بررسی مشكلات و رعایت نكات ایمنی و نصب آگهی از این مشكلات بكاهیم و شرایط را برای مسافربری شدن فرودگاه فراهم سازیم.
آذری جهرمی بابیان اینكه فرودگاه پیام از مهرآباد بزرگ تر است، اظهار داشت: پیام جزو بهترین فرودگاه های كشور به شمار می آید.
وی با اشاره به این مطلب كه ۶۰ میلیارد تومان در حوزه زیرساخت های این مجموعه هزینه شده است، افزود: امیدواریم ارائه خدمات به مردم تقویت شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاكید بر اینكه پروازهایی در فرودگاه پیام انجام شد اما بعد از سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ در فرودگاه فتح پرواز مسافربری كیش در فرودگاه پیام كنسل شد، اضافه كرد: وزیر راه نگاه مثبتی به پروژه مسافربری شدن فرودگاه پیام دارد.
آذری جهرمی با بیان این خبر كه اقدامات لازم در حال انجام می باشد، اضافه كرد: بار دیگر فرودگاه پیام باید به عرصه عملیاتی برسد.
وی بابیان این مطلب كه اگر قیمت سوخت منطقی باشد ظرفیت باری تقویت خواهد شد، عنوان كرد: منطقه ویژه پیام و شركت های مربوطه اش عملكرد موفقی داشته اند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درانتها عنوان كرد: منطقه فرودگاه پیام درگذشته بیابان بود اما امروز آباد شده است.


منبع:

1398/03/26
14:42:38
5.0 / 5
4371
تگهای خبر: پروژه , توسعه , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد