یك مقام مسئول در شركت راه آهن:

دنبال افزایش بودجه دولتی راه آهن نیستیم

دنبال افزایش بودجه دولتی راه آهن نیستیم

بتن آنلاین: عضو هیئت مدیره شركت راه آهن اظهار داشت: هدف گذاری ما در تامین بودجه سال ۹۸، استفاده از سرمایه های بخش غیردولتی است و متكی به بودجه دولتی نیستیم.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، سعید رسولی در مراسم راه اندازی اولین درزین گشت پلیس (مینی بوس ریلی گشت پلیس) با اشاره به اینكه از زمان تغییر فرمانده پلیس راه آهن كشور شاخص های امنیت در راه آهن رشد داشته است، اظهار داشت: امروز شاهد استفاده خاص و جدیدی از امكانات شبكه ریلی هستیم. این شبكه استعدادهای زیادی برای خدمت رسانی دارد كه جابجایی بار و مسافر بخشی از این خدمات است. ما بارها به مسئولان مدیریت بحران اعلام نموده ایم كه حاضریم در زمان وقوع بحران یا سوانح، امكانات ریلی را برای كمك رسانی یا امدادرسانی بسیج نماییم.
وی اضافه كرد: در ماه گذشته آغازین آمبولانس ریلی در محور لرستان و یك مركز اورژانس در حاشیه ایستگاه بیشه در جنوب لرستان به وجود آورده ایم. امروز باز درزین را برای گشت پلیس مجهز كرده ایم؛ امیدواریم در سایر استان های ریلی هم از این وسیله استفاده گردد.
عضو هیئت مدیره شركت راه آهن تصریح كرد: در آستانه تصویب لایحه بودجه سال ۹۸ هستیم و در بخش بودجه راه آهن، هدف گذاری ما این است كه از سرمایه بخش غیردولتی استفاده نماییم.
وی افزود: حوزه معاونت سرمایه گذاری و اقتصاد حمل و نقل راه آهن باز اقدامات خوبی جهت استفاده از ظرفیت بازار سرمایه و ظرفیت قانونی صرفه جویی در مصرف سوخت انجام داده است.

1397/11/04
13:15:25
5.0 / 5
4430
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد