در راستای باز آفرینی سكونتگاه های غیررسمی صورت پذیرفت؛

افتتاح ۱۶ پروژه در حاشیه مشهد با حضور وزیر راه وشهرسازی

افتتاح ۱۶ پروژه در حاشیه مشهد با حضور وزیر راه وشهرسازی

بتن آنلاین: مشهد- ۱۶ پروژه بازآفرینی سكونتگاههای غیر رسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مشهد به بهره برداری رسید.به گزارش خبرنگارمهر، عباس آخوندی بامداد پنجشنبه ۱۶ پروژه بازآفرینی سكونتگاه های غیررسمی را در حاشیه مشهد با اعتباری بالغ بر ۲۶۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
از جمله این پروژه ها می توان به یك پروژه زیباسازی پارك به متراژ ۴ هزار و ۳۰۰ مترمربع با اعتبار ۳ هزار و ۳۷۵ میلیون ریال، یك پروژه اجرای شبكه فاضلاب به میزان ۱۵ و ۶ دهم كیلومتر و با اعتبار ۳۶ هزار و ۸۸۰ میلیون ر یال، ۲ پروژه بهسازی و بهبود معابر به طول ۸ كیلومتر با اعتبار ۲۸ هزار و ۲۴ میلیون ریال، ۷ پروژه تأمین برق و روشنایی و تقویت شبكه و ۲ هزار و ۳۰۰ چراغ روشنایی با اعتبار ۱۴۹ هزار و ۹۳۴ میلیون ر یال اشاره نمود.
همچنین ۳ پروژه راه اندازی فضای آموزشی و فرهنگی به متراژ ۲ هزار و ۱۹۵ مترمربع با اعتبار ۱۷ هزار و ۶۳۲ میلیون ریال، یك پروژه فضای ورزشی به متراژ یك هزار و ۶۲۰ مترمربع با اعتبار ۱۵ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال و یك پروژه فضای بهداشتی درمانی به متراژ ۹۱۵ مترمربع با اعتبار ۱۰ هزار میلیون ریال هم از دیگر پروژه های افتتاح شده بود.
وزیر راه وشهرسازی مقرر است در ادامه برنامه های امروز خود در مشهد پروژه های مربوط به این وزارت خانه را با حضور مسئولان استانی بررسی كند.

1397/07/20
22:57:55
5.0 / 5
4723
تگهای خبر: پروژه , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد