افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران

افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران

بتن آنلاین: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران از كاهش نسبی دمای هوا در پایتخت طی امروز (10 شهریور ماه) اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینكه بر مبنای نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد، به تدریج طی امروز (۱۰ شهریور) بر میزان ناپایداری جوی افزوده می شود، اظهار نمود: در بعضی ساعات بعد ازظهر وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی - جنوبی انتظار می رود.

وی افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا وزش باد در بعضی ساعات امروز (۱۰ شهریور) افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه با تداوم این شرایط جوی طی فردا (۱۱ شهریور) برای برخی ساعات وزش باد با جهت غالب جنوبی - جنوب شرقی پیش بینی می شود، خاطرنشان كرد: بر این اساس احتمال دارد تا فردا بر غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق به صورت نسبی افزوده شود.

به گفته شهبازی همینطور تا روز آینده دما هوای پایتخت به صورت نسبی كاهش خواهد یافت.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۶۸ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار داشت: كیفیت هوای هم اكنون هم با شاخص میانگین ۷۳ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/06/10
15:48:11
5.0 / 5
4555
تگهای خبر: پایتخت , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد