هوای تهران امروز سالم می باشد

هوای تهران امروز سالم می باشد

بتن آنلاین: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به سالم بودن هوای تهران طی امروز (6 تیرماه) اظهار داشت: تا فردا (7 تیرماه) بر غلظت آلاینده ها به صورت نسبی افزوده می گردد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر امروز (۶ تیر) است، اظهار نمود: در بعضی ساعات این روز وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی انتظار می رود.

وی ادامه داد: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وزش باد در بعضی ساعات طی امروز (۶ تیر) افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه با تداوم این شرایط جوی طی فردا (۷تیر) در بعضی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه پیش بینی می شود، خاطرنشان كرد: تا فردا (۷ تیر) بر غلظت آلاینده ها به صورت نسبی افزوده می گردد.

به گفته شهبازی تا فردا تغییر محسوسی در دمای هوای پایتخت مشاهده نخواهد شد.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۹ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار داشت: شاخص میانگین كیفیت هوای تهران هم اكنون هم با شاخص میانگین ۶۱ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/04/06
14:44:11
5.0 / 5
5011
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد