پسماندسوزی در 60 منطقه جنوب تهران

رایزنی با دستگاه قضا برای دادن كارت ضابط به ماموران مقابله با زباله سوزی

رایزنی با دستگاه قضا برای دادن كارت ضابط به ماموران مقابله با زباله سوزی

بتن آنلاین: پسماندسوزی در استان تهران همچون معضلاتی زیست محیطی است كه به قول رییس سازمان حفاظت محیط زیست تنها در جنوب تهران ۶۰ منطقه زباله سوزی وجود دارد كه بخشی از آن در مناطق غرب استان همچون شهرستان های رباط كریم و بهارستان اتفاق می افتد.


پیام سیف اللهی، مدیرعامل پسماند شهرداری شهرستان های رباط كریم و بهارستان در گفت وگو با ایسنا در این باره اظهار نمود: متاسفانه تا زمانیكه مدیریت یكپارچه در زمینه مدیریت پسماند سوزی در استان تهران شكل نگیرد، پسماندسوزی ها وجود خواهد داشت.
وی با اشاره به اینكه در كل دنیا مدیریت پسماند به شكل منطقه ای و استانی انجام می شود، در عین حال اظهار نمود كه در استان تهران هم مدیریت پسماند و برخورد با پسماندسوزی ها در دستور كار استانداری قرار دارد.
مدیرعامل پسماند شهرداری رباط كریم و بهارستان ادامه داد: متاسفانه برخی افراد از زباله سوزها با این استدلال كه آنها فقیر هستند و نان خویش را از زباله سوزی در می آورند، حمایت می كنند در صورتی كه زباله سوزی عاقبت زباله دزدی است كه در حاشیه شهرها بخصوص اتوبان تهران- ساوه شكل می گیرد و اتفاق می افتد.
سیف اللهی در انتها با اشاره به اینكه در حال رایزنی با دوستان قوه قضاییه هستیم تا ماموران ما كه با پسماندسوزی ها برخورد می كنند، كارت ضابط قضایی استانی داشته باشند، ابراز امیدواری كرد: تا اوایل سال آینده تا حدود زیادی از مشكلات در بخش پسماندسوزی ها برطرف شود.1396/12/01
16:18:50
5.0 / 5
4614
تگهای خبر: سازمان , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد