مدیرعامل سازمان آتش نشانی در حاشیه مراسم سالگرد شهدای پلاسكو:

خانواده شهدای پلاسكو تحت پوشش اداره امور ایثارگران شهرداری قرار می گیرند

خانواده شهدای پلاسكو تحت پوشش اداره امور ایثارگران شهرداری قرار می گیرند

بتن آنلاین: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در حاشیه مراسم سالگرد شهدای پلاسكو اظهار داشت: به دنبال پیگیری های انجام شده، بزودی این خانواده ها تحت پوشش اداره امور ایثارگران شهرداری تهران قرار می گیرند.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، مهدی داوری در حاشیه برگزاری مراسم نخستین سالگرد شهدای حادثه پلاسكو اظهار نمود: یك سال از حادثه تلخ پلاسكو می گذرد و ما جوانان عزیزی را در این حادثه از دست دادیم و این اتفاق همه را متاثر كرد. تحمل این فقدان دشوار است و برای خانواده این عزیزان از خداوند طلب صبر دارم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در پاسخ به سوال ایسنا در خصوص اینكه آخرین پیگیری های وی به جهت اینكه خانواده شهدای پلاسكو تحت پوشش بنیاد شهید یا اداره امور ایثارگران شهرداری تهران قرار گیرند، به چه نتیجه ای رسیده است، اظهار داشت: بحث اداره امور ایثارگران كه مربوط به داخل مجموعه شهرداری است را پیگیر هستم و امیدوارم بزودی خانواده شهدای پلاسكو تحت پوشش قرار گیرند. در مورد بنیاد شهید هم یكی از اصلی ترین كارهای من از زمان حضور بعنوان مدیرعامل، پیگیری همین مبحث است و امیدوارم كه این مسئله به نتیجه برسد.

وی در مورد برخی الزاماتی كه گفته می گردد برای تحت پوشش بنیاد شهید قرار گرفتن خانواده های شهدای پلاسكو باید صورت گیرد، اظهار داشت: برای همین موضوعات پیگیر هستم و مكاتباتی صورت گرفته است. البته بحث قانونی در این زمینه وجود دارد و به هر حال ما نمی توانیم فراتر از قانون اقداماتی انجام دهیم.

داوری در پاسخ به سوالی در خصوص اینكه آیا ایمنی برای ساختمان جایگزین پلاسكو مورد اهمیت قرار می گیرد؟ اظهار نمود: نه فقط برای ساختمان جایگزین پلاسكو، بلكه برای هر ساختمان شش طبقه و بالاتر و یا هر ساختمان تجاری دیگر الزاما باید طرح ها و دستورالعمل های سازمان آتش نشانی مدنظر قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در مورد اینكه گفته می گردد ساختمان تجارت جهانی فردوسی كه بعضی از كسبه پلاسكو در آن حضور دارند، هم مشكلاتی از نظر ایمنی دارد، اظهار نمود: هم اكنون از جزئیات آن اطلاع دقیقی ندارم، اما اگر این ساختمان ناایمنی داشته باشد، حتما پرونده آن در سازمان آتش نشانی وجود دارد و كارشناسان ما نه تنها به این ساختمان بلكه تمام ساختمان های تجاری و صنعتی شهر رجوع و وضعیت ایمنی را ارزیابی می كنند.
1396/10/29
18:33:33
5.0 / 5
4541
تگهای خبر: خدمات , ساختمان , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد