تنفس هوای مطلوب طی هفته دوم اردیبهشت ماه

تنفس هوای مطلوب طی هفته دوم اردیبهشت ماه

به گزارش بتن آنلاین مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اظهار داشت: هوای تهران در هیچ یک از روزهای دومین هفته اردیبهشت آلوده نبود.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا سید محمد مهدی میرزایی قمی گفت: اطلاعات ایستگاه های سنجش کیفیت هوا در شهر تهران طی هفته گذشته از ۱۰ تا ۱۶ اردیبهشت در همه روزها در وضعیت قابل قبول قرار داشت.

به گفته مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، بالاترین شاخص ثبت شده در این هفته برابر ۹۸ بود که در روز سه شنبه (۱۳ اردیبهشت) ثبت گردید و پایین ترین میزان نیز مربوط به روز دوشنبه ( ۱۲ اردیبهشت) با عدد ۷۳ بود.

وی اشاره کرد: تعطیلات هفته گذشته همین طور بارش باران های پراکنده، مانع افزایش شاخص در شهر تهران شد و غلظت میانگین آلاینده ها در شهر در وضعیت قابل قبول باقی ماند، هرچند شرایط کیفی هوا به سبب وجود گرد و غبار به شرایط پاک نزدیک نشد.

میرزایی قمی در ادامه اظهار داشت: در همه روزهای هفته دوم اردیبهشت ماه آلاینده شاخص شهر تهران ذرات معلق کوچکتر از از 2.5 میکرون بود و در مجموع نسبت به هفته پیش از آن یعنی 3 تا 9 اردیبهشت که دو روز ناسالم برای گروههای حساس در آن ثبت گردید، شرایط هفته گذشته مطلوب تر بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در بعضی از ساعات روزها و هفته های جاری به سبب احتمال افزایش گرد و غبار، شرایط کیفی هوا می تواند فراتر از حد مجاز قرار گیرد و لازم است که شهروندان مراقبت های لازم را در این مواقع انجام دهند خصوصاً گروههای حساس در ساعات آلوده، از حضور در اماکن روباز اجتناب کنند.

منبع:

1401/02/17
20:22:16
5.0 / 5
194
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد