مدیركل راه و شهرسازی اردبیل:

ساختمان های دولتی نیمه كاره در اردبیل باید سر و سامان پیدا كنند

ساختمان های دولتی نیمه كاره در اردبیل باید سر و سامان پیدا كنند

به گزارش بتن آنلاین مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهار داشت: ساختمان های دولتی نیمه کاره که سال هاست به حالت بلاتکلیف به حال خود رها شده باید هر چه سریع تر تکمیل و راه اندازی شوند.محبوب حیدری در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: تعدادی از این ساختمان های دولتی شامل ساختمان فرمانداری ها و ساختمان های فرهنگی، هنری و معلولان ذهنی سالهای طولانی است که به حالت نیمه تمام به حال خود رها شده که بهتر است هر چه زودتر آنها را تعیین تکلیف نماییم تا از فرسودگی و صرف هزینه های سنگین و نگهداری آنها جلوگیری شود.
وی اشاره کرد: به آسانی می توانیم در سه ماه تابستان پنج تا شش باب از این ساختمان های دولتی را تکمیل کرده و تحویل بهره برداران دهیم.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل به مطالبات پیمانکاران پروژه های راهسازی روستایی اشاره نمود و اظهار داشت: ۶۰ میلیارد تومان مطالبات پیمانکاران راه روستایی است که در سالهای اخیر همیشه پیگیر پرداخت مطالبات خود بودند اما تا حالا ریالی به آنها پرداخت نشده است.
حیدری اضافه کرد: از محل اعتبارات ۱۱۲ میلیارد تومانی توسعه راه های روستایی بهتر است قسمتی از این مطالبات پرداخت گردد تا بیش از این شرمنده پیمانکاران فعال در این بخش نباشیم.
وی به واگذاری زمین رایگان برای همه واحدهای طرح اقدام ملی مسکن در شهر اردبیل و سایر شهرها اشاره نمود و افزود: برای همه پنج هزار واحد احداثی در سطح استان در قالب طرح اقدام ملی مسکن زمین رایگان با ارزش بسیار بالا واگذار شده در صورتیکه در خیلی از استانها از بابت زمین مبالغ هنگفتی دریافت شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از همکاری و مساعدت استاندار اردبیل و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل در ردیف دار شدن تمامی راه های شریانی استان از منابع ملی قدردانی کرد و اظهار داشت: هم اکنون تمامی راه های شریانی استان در تبدیل به بزرگراه از ردیف ملی برخوردارست به شکلی که در سال قبل ۳۳۰ میلیارد تومان منابع ملی برای توسعه بزرگراه های استان اردبیل اختصاص یافته است.

1400/04/08
12:51:41
5.0 / 5
311
تگهای خبر: پروژه , توسعه , دولت , ساختمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد