حمایت عارف از فهرست جمهور

حمایت عارف از فهرست جمهور

رئیس بنیاد امید ایرانی ها با اعتقاد بر این که در دوره پنجم مدیریت شهری تهران ریل گذاری مناسبی در اداره پایتخت صورت گرفت، اظهار داشت: برای تداوم این رویکرد از فهرست انتخاباتی «جمهور» برای انتخابات شورای اسلامی شهر تهران حمایت می کنم.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، متن این پیام به شرح زیر است:
ورود اصل شوراها به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران را میتوان تبلور مشی و مرام بنیان گذار فقید انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و اعتقاد ایشان به میزان بودن رای ملت دانست.
همچنین آیت الله سیدمحمود طالقانی بعنوان قرآن پژوه و مجتهدی آزادیخواه، انقلابی و استبدادستیز، با اتکا به سنت و عقلانیت شیعی، با برجسته کردن مفهوم «شورا» گامی مهم در تئوریزه و تثبیت مفهوم و اصل شوراها در انقلاب اسلامی و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران برداشت؛ بگونه ای که میتوان با صراحت اظهار داشت که نام و مفهوم شورا در انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران، بدون یادآوری نام و سیره آیت الله طالقانی امکان پذیر نیست.
از سوی دیگر دولت اصلاحات در به منصه ظهور رساندن و اجرای اصل مهم شوراها گامی مهم در تثبیت حق حاکمیت ملت و اجرای قانون اساسی برداشت.
دولت اصلاحات در کنار موفقیت های بزرگ در سیاست خارجی، اقتصاد، توسعه سیاسی و... توانست در کاهش شکاف ملت و حاکمیت و اصلاح بروکراسی کشور به نفع مردم و میدان داری منتخبان ملت در شوراهای اسلامی و مدیریت شهرها و روستاها گام بردارد.
حال در آستانه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با تمجید از عملکرد موفق دوره پنجم مدیریت شهری تهران که ریل گذاری مناسبی در اداره پایتخت صورت گرفت و سبب آشتی مردم با شهر شده است برای تداوم این رویکرد از فهرست انتخاباتی «جمهور» برای انتخابات شورای اسلامی شهر تهران حمایت و از شایستگانی که به هر علت در این فهرست حضور ندارند و از ادامه رقابت های انتخاباتی انصراف دادند از این روحیه اخلاقی آنان قدردانی می کنم.1400/03/26
22:46:28
5.0 / 5
310
تگهای خبر: پایتخت , توسعه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد