هوای پایتخت برای گروه های حساس ناسالم شد

هوای پایتخت برای گروه های حساس ناسالم شد

بتن آنلاین: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت اکنون (18 فروردین ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد و تداوم این شرایط تا فردا دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آنست که بامداد امروز (۱۸ فروردین ماه) کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از افزایش ترافیک و عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.

حاکمیت جو پایدار طی روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهدنمود و با استمرار این شرایط جوی تا اواخر وقت همراه با افزایش ترافیک شامگاهی برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

عدم وزش باد مؤثر تا بامداد فردا (۱۹ فروردین ماه) همزمان با شروع تردد خودرو ها موجب تجمع آلاینده ها خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.

با استمرار این شرایط جوی طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد. با این وجود ادامه این وضعیت تا شامگاه فردا (۱۹ فروردین ماه) همراه با افزایش تردد خودرو ها برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را در بیشتر مناطق به دنبال خواهد داشت، هرچند با افزایش تندی باد تا ساعات پایانی تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد و بهبود کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۸ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۱۷ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

منبع:

1400/01/19
11:46:16
5.0 / 5
672
تگهای خبر: پایتخت , تردد , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد