در نشست سه جانبه بیمه سلامت پناهندگان مطرح شد

همكاریهای مشترك در ارائه خدمات بیمه ای به پناهندگان خصوصا بیماران خاص و صعب العلاج

همكاریهای مشترك در ارائه خدمات بیمه ای به پناهندگان خصوصا بیماران خاص و صعب العلاج

بتن آنلاین: نشست سه جانبه بیمه سلامت درباب نحوه ارائه خدمات بیمه درمانی بهتر به پناهندگان با حضور محمودی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، ایوو فریسن رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در جمهوری اسلامی ایران و محمدمهدی ناصحی مدیر عامل بیمه سلامت ایران در محل سازمان بیمه سلامت ایران اجرا شد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، در ابتدای نشست سه جانبه ناصحی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گزارشی از همکاریهای صورت گرفته در چند سال اخیر در ارائه خدمات بیمه ای به پناهندگان در جمهوری اسلامی ایران ارائه و اضافه کرد: سازمان بیمه سلامت ایران هر گونه خدمات بهداشتی و درمانی که به مردم ایران داده می شود به پناهندگان ساکن در کشور نیز ارائه می نماید و تمامی مراکز بهداشتی و درمانی که طرف قرارداد با بیمه سلامت باشند به پناهندگان نیز خدمات ارائه می نمایند.
در ادامه نشست محمودی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، از مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به طور ویژه از سازمان بیمه سلامت که در زمان همه گیری بیماری کووید ۱۹ در ارائه خدمات رسانی به اتباع خارجی کوشش های زیادی داشتند، تقدیر نمود.
محمودی به طرح بیمه سلامت پناهندگان بعنوان ابتکار مناسب دولت جمهوری اسلامی ایران در جهان اشاره نمود و گفت: باوجود وجود تحریم های بین المللی و ظالمانه مقابل کشور ایران، بدون هیچگونه تبعیضی به پناهندگان ساکن در کشور همانند مردم ایران، بالاترین خدمات توسط دولت جمهوری اسلامی ایران ارائه داده می شود.
وی بر همکاریهای مشترک در ارائه خدمات بیمه ای به پناهندگان جمعی خصوصاً بیماران خاص و صعب العلاج اصرار کرد.
فریسن رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان نیز از خدمات جمهوری اسلامی ایران در ارائه خدمات درمانی و بیمه تشکر نمود و آمادگی خودرا جهت بهتر شدن نوع خدمات به پناهدگان اعلام نمود.
برمبنای پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، وی همین طور پیام گرندی کمیسر عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان را ابلاغ و بابت خدمات رسانی مناسب به اتباع خارجی تقدیر و تشکر کرد و گفت: میزبانی مناسب دولت جمهوری اسلامی ایران به پناهندگان و همین طور ارائه خدمات گوناگون خصوصاً در زمینه ی خدمات بیمه سلامت در دنیا بی سابقه است و جوامع بین المللی همیشه قدردان این خدمات هستند.
منبع:

1399/11/28
21:00:36
0.0 / 5
451
تگهای خبر: خدمات , دولت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد