كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز و فردا

كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز و فردا

به گزارش بتن آنلاین برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، در حالیکه کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان (۱۴ بهمن ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است اما کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت طی امروز و فردا پیشبینی می شود.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که عدم وزش باد مؤثر تا بامداد امروز (۱۴ بهمن ماه) سبب می شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

طی روز افزایش نسبی تندی باد تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد اما با برقراری آسمان آرام و رشد پایداری جوی در اواخر وقت پیشبینی می شود با افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

صبح فردا (۱۵ بهمن ماه) با آغاز تردد خودرو ها انتظار می رود بر غلظت ذرات معلق افزوده شود و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق را به دنبال داشته باشد.

استمرار پایداری جوی و عدم وزش باد مؤثر طی روز سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد ازاین رو افزایش ترافیک در اواخر وقت فردا ( ۱۵ بهمن ماه) سبب افزایش غلظت آلاینده ها می شود و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۷ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۲ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

انتهایی پیام


1399/11/14
12:03:47
0.0 / 5
777
تگهای خبر: پایتخت , تردد , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد