انتقاد استاندار تهران از عدم حضور برخی مدیران در جلسات استانی

انتقاد استاندار تهران از عدم حضور برخی مدیران در جلسات استانی

به گزارش بتن آنلاین استاندار تهران از عدم حضور برخی مدیران که به صورت حضوری در دهمین جلسه ویدئوکنفرانسی شورای برنامه ریزی و توسعه استان دعوت بودند، انتقاد نمود.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران با بیان این مطلب که در هنگام تصدی پست استانداری تهران و عرضه برنامه هایم در آیین معارفه تاکید بر تفکیک صف و ستاد کردم، اظهار داشت: اگر وزیری برای افتتاح طرح یا بازدید به استان تهران سفر می کند معنا ندارد که مدیری که از قبل در جریان دعوت حضوری به جلسه استانی بوده با وزیر متبوع خود همسفر شود.

استاندار تهران تصریح کرد: بارها تاکید کردم که مدیران استان تهران به علت خدمات مطلوبی که در سایر استان های کشور داشتند برای عرضه خدمت به شهروندان تهرانی در این استان مشغول خدمت شده اند اما متاسفانه برخی مدیران جلسات وزارتی را بر جلسات استانی متقدم می دانند.

وی با تاکید براین که جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان عالی ترین مرجع تصمیم گیری برای رفع مشکلات کلان استان تهران است، خاطرنشان کرد: بارها تاکید کردم که مدیران کل و رؤسای سازمان های استان تهران باید از چسبندگی به وزرای متبوع اجتناب کنند و مطالبه گر رفع مشکلات شهروندان استان تهران باشند و البته اکثریت مدیران استانی چنین روحیه ای دارند.

محسنی بندپی در خاتمه تصریح کرد: وزیری که به شهرستان های استان سفر می کند فرماندار آن شهرستان وزیر را همراهی می کند و توجیه پذیر نیست که مدیر استانی وزیر مربوطه در جلسه استانی شرکت نکند.
منبع:

1399/10/30
22:52:16
0.0 / 5
888
تگهای خبر: توسعه , خدمات , سازمان , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد