معاون وزیر راه و شهرسازی:

مشكل كمبود زمین برای ساخت مسكن تا 5 سال آینده برطرف شد

مشكل كمبود زمین برای ساخت مسكن تا 5 سال آینده برطرف شد

بتن آنلاین: معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از ابلاغ برنامه 5 سال آینده حوزه مسکن برای ساخت 5 میلیون واحد مسکونی آگاهی داد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از سازمان ملی زمین و مسکن، محمود محمودزاده در مراسم تودیع و معارفه علی نبیان و احمد اصغری مهرآبادی مدیران عامل سابق و جدید سازمان ملی زمین و مسکن، با اشاره به حجم وظایف این سازمان، آنرا قلب تپنده بخش مسکن وزارت راه و شهرسازی خواند.
محمودزاده از ابلاغ برنامه ۵ سال آینده حوزه مسکن برای ساخت ۵ میلیون واحد مسکونی آگاهی داد و اظهار داشت: این تصمیمات از برنامه های طولانی مدت حوزه مسکن وزارت راه و شهرسازی است و به یک دولت خاص تعلق ندارد.
وی درباب پیشرفت طرح اقدام ملی مسکن، توضیح داد: با تلاش تمامی مسؤولان حوزه های ذیربط تا حالا موفق به تامین زمین برای حدود ۲۰۰ هزار واحد مسکونی شده ایم.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان مشکلات فیمابین وزارت راه و شهرسازی و سازمان منابع طبیعی، اظهار داشت: برمبنای تفاهم اولیه مقرر شده که حدود ۲۵۰ هزار هکتار زمین از سازمان منابع طبیعی به وزارت راه و شهرسازی منتقل شود اما در جلسات مشترکی که در دولت تشکیل شده وزیر جهاد کشاورزی برای انتقال حدود ۷۵۰ هزار هکتار زمین دیگر نیز اعلام آمادگی کرده است.
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، تدوین مقررات و بخشنامه های تازه باتوجه به شرایط اقتصادی جدید کشور را از دیگر مواردی دانست که می تواند تحولی در حوزه مسکن کشور بوجود آورد.


منبع:

1399/10/15
23:53:28
0.0 / 5
579
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد