ورود شركت های دانش بنیان به موضوع پسماند پایتخت

ورود شركت های دانش بنیان به موضوع پسماند پایتخت

بتن آنلاین: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از همکاری با معاونت فناوری ریاست جمهوری جهت استفاده از تکنولوژی های نوین در حوزه پسماند آگاهی داد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، صدرالدین علیپور با اشاره به جلسات اخیر خود و معاونین سازمان با سورنا ستاری - معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: در این جلسات درباره رویکردهای جدید سازمان درباب اجرای طرح کاپ، استفاده از ظرفیت شرکت های تخصصی و دانش بنیان در زمینه مدیریت بهینه پسماند، راه اندازی شهرک بازیافت، تولید کمپوست از ضایعات میادین میوه و تره بار و بومی سازی دستگاه های زباله سوز بحث شد.
او با اشاره به حضور مدیران بخش خصوصی در این جلسات افزود: قرار شد در آینده نزدیک مدیران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیران برخی از شرکت های تخصصی و دانش بنیان از مجموعه سازمان مدیریت پسماند بازدید کنند تا در مورد زمینه های همکاری گسترده تصمیم گیری نماییم.
بنا براعلام سایت شهر، علیپور با تاکید بر ضرورت هوشمندسازی مدیریت پسماند در پایتخت اشاره کرد: تلاش ما این است تا در قالب این همکاری شاهد استفاده از تکنولوژی های نوین در حوزه جمع آوری پسماند، حذف زباله گردی و طراحی اشکال و فرم های جدید مخازن ویژه برای اجرای طرح کاپ باشیم.
منبع:

1399/10/05
01:01:18
5.0 / 5
1099
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد