وزیر راه و شهرسازی:

بلیت پرواز اربعین امسال فروخته نمی گردد

بلیت پرواز اربعین امسال فروخته نمی گردد

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: امسال هیچ پروازی به نجف نداریم و بلیت پرواز اربعین فروخته نمی گردد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، محمد اسلامی در حاشیه مراسم بهره برداری از پروژه های راهداری استان تهران که بامداد امروز ۱۰ مهرماه در آسایشگاه سالمندان کهریزک و به مناسبت گرامیداشت روز سالمند برگزار شد، درباره پروازهای اربعین اظهار داشت: به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا، امسال مراسم اربعین برگزار نمی گردد.
وی اضافه کرد: نه پروازی به نجف داریم و نه بلیتی فروخته خواهد شد؛ به جز هیئت های سیاسی و مقامات دو کشور، هیچ پرواز مسافری بین ایران و عراق صورت نمی گیرد.
وزیر راه و شهرسازی درباره نقاط حادثه خیز جاده های کشور اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی با همکاری پلیس راهور ۲۵۷ نقطه حادثه خیز را شناسایی کرده که تابحال ۱۴۷ نقطه حادثه خیز جاده ای برطرف شده است؛ مابقی تقاطع های غیرهمسطح هستند که نیاز به اعتبار دارند.
همچنین در این مراسم انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران با اشاره به گرامیداشت روز سالمند اظهار داشت: استان های تهران، مازندران و گیلان، بیشترین جمعیت سالمند کشور را دارند.
وی درباره ایمن سازی جاده ها اظهار داشت: یکی از اقدامات وزارت راه و شهرسازی در دوره وزارت محمد اسلامی، ایمن سازی جاده ها و سرعت بخشیدن به پروژه های عمرانی جاده ای بوده است.
جاده های استان تهران ایمن سازی شود
محسنی بندپی با اشاره به بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح شهر قدس و پل واوان در روز جاری گفت: جاده های استان تهران با جمعیت بیش از ۱۴ میلیون نفر باید از ایمن سازی بیشتری برخوردار شود.
کاهش ترافیک تهران با راه اندازی آزادراه کنارگذر جنوبی
سید تیمور حسینی فرمانده پلیس راهور نیز در سخنان کوتاهی در این مراسم با اشاره به راه اندازی آزادراه تهران شمال و کمکی که به روان سازی ترافیک کرد، اظهار داشت: آزادراه کنارگذر جنوبی تهران نیز یکی از محورهای شریانی کشور خواهد بود که نقش مهمی در روان شدن ترافیک غرب به شرق کشور ایفا خواهدنمود.

1399/07/11
20:54:35
5.0 / 5
1829
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد