افزایش غلظت آلاینده ازن طی امروز

افزایش غلظت آلاینده ازن طی امروز

به گزارش بتن آنلاین برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، افزایش غلظت آلاینده «ازن» و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد پایتخت طی امروز ( 25 شهریور ماه) دور از انتظار نخواهد بود.



به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، با برقراری جو آرام در صبحگاه امروز (۲۵ شهریورماه) و هم زمان با آغاز تردد خودرو ها شاهد افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد هستیم.

طی روز کاهش تندی باد شرایط مناسب برای تجمع آلاینده ها را فراهم خواهدنمود همین طور با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» شاهد افزایش غلظت این آلاینده طی ساعات بعدازظهر در بعضی مناطق خواهیم بود.

در اواخر وقت با عدم وزش باد مؤثر پیش بینی می شود غلظت ذرات معلق افزایش پیدا کند و کیفیت هوای پایتخت در مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

با تداوم این شرایط جوی تا بامداد فردا (۲۶ شهریور ماه) هم زمان با آغاز تردد خودرو ها افزایش غلظت ذرات معلق سبب کاهش کیفیت هوا خواهد شد. طی روز نیز عدم وزش باد مؤثر از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری می کند بدین سبب احتمال می رود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی بماند.

با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۲۶ شهریور ماه) و افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۸۲ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۳ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.




1399/06/25
12:42:47
5.0 / 5
1418
تگهای خبر: پایتخت , تردد , تولید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد