انتصاب زهرا احمدی به سمت مدیركلی تقسیمات كشوری وزارت كشور

انتصاب زهرا احمدی به سمت مدیركلی تقسیمات كشوری وزارت كشور

بتن آنلاین: وزیر كشور، زهرا احمدی را بعنوان مدیركل جدید دفتر تقسیمات كشوری این وزارتخانه منصوب نمود.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، در حکم عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور خطاب به زهرا احمدی آمده است:
با توجه به مراتب تعهد، تخصص و تجارب باارزش و بنا به پیشنهاد معاون سیاسی، به سبب این حکم به سمت مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری منصوب می شوید.
در ادامه این حکم، بررسی و تهیه طرح های توجیهی برای ارتقای سطح تقسیماتی مناطق برابر ضوابط و قوانین موضوعه و در امتداد رشد و توسعه متوازن و بسط عدالت اجتماعی، ساماندهی و برقراری نظام مطلوب تقسیمات کشوری، کدگذاری و یکسان سازی عناصر و واحدهای تقسیماتی و استفاده از دانش و فن آوری های نوین و به روز و پیگیری لایحه جامع تقسیمات کشوری، همچون اموری برشمرده شده است که اهتمام و تلاش مدیرکل جدید دفتر تقسیمات کشوری برای تحقق آن، با استعانت از درگاه خداوند قادر متعال و ضمن استفاده از توان و همفکری سایر دست اندرکاران و بوسیله برنامه ریزی هدفمند و مبتنی بر اصول و در قالب سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید، مورد انتظار وزیر کشور است.
بر طبق این گزارش، زهرا احمدی کارشناس ارشد حوزه جفرافیا و برنامه ریزی که امروز با حکم وزیر کشور، رسماً مسئولیت دفتر تقسیمات کشوری را بر عهده گرفت، قریب به سه دهه مستمراً در دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور خدمت کرده و قبل از این ریاست گروه مطالعات تقسیماتی را بر عهده داشته است.
به دنبال این انتصاب، سیدسعید جلالی که از بهمن ۱۳۹۵ بعنوان مدیرکل تقسیمات کشوری منصوب شده بود، با حکم وزیر کشور، مشاور رحمانی فضلی شد.
منبع:

1399/06/18
10:24:07
5.0 / 5
1910
تگهای خبر: توسعه , دولت , وزارتخانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد