معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد

ترمیم بیشتر از ۳۲ هزار نقطه خرابی در سطح معابر پایتخت

ترمیم بیشتر از ۳۲ هزار نقطه خرابی در سطح معابر پایتخت

به گزارش بتن آنلاین معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اعلام نمود كه طی ۵ ماه نخست سالجاری، بیشتر از ۳۲ هزار نقطه در سطح معابر شهر تهران مورد مرمت قرار گرفته است.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران که در تشریح دستاوردهای اجرایی طرح بهسازی معابر شهر تهران سخن می گفت، ضمن اعلام خبر فوق اضافه کرد: در مقطع زمانی اول فرودین ماه سال ۱۳۹۹ لغایت ۲۰ مردادماه سالجاری حدود ۳۳۰ هزار تن آسفالت در سطح معابر بزرگراهی و غیربزرگراهی پایتخت پخش و اجرا شده که در نتیجه آن بیشتر از ۱۴۰ معبر مورد تراش و روکش کلی قرار گرفته و بیشتر از ۳۲ هزار نقطه از عوارض خرابی سطح معابر مرمت شده است.

وی با بیان آنکه حدود ۱۱۰ هزار تن از حجم آسفالت یاد شده توسط پیمانکاران و واحدهای اجرایی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران پخش و اجرا شده است، تصریح کرد: مابقی حجم آسفالت تولید شده شامل ۲۲۰ هزار تن توسط شهرداری های مناطق ۲۲گانه صرف ترمیم روکش معابر حمل و نقلی شده است.

به قول معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، سال جاری هم اجرای یک میلیون تن آسفالت در چارچوب طرح بهسازی معابر شهر تهران هدف گذاری شده است و در نتیجه عملکرد ۵ ماهه نخست سال جاری، حجم پیام های گلایه آمیز شهروندان در رابطه با مشکلات روکش آسفالت معابر به نحوی محسوس کاهش یافته است.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، طرح بهسازی معابر در سال ۱۳۹۹ با اطمینان بیشتر در مورد دستیابی به اهداف کمی، ارتقای دوام و کیفیت آسفالت را هم مدنظر قرار داده است. اتکا به ظرفیت های داخلی شهرداری تهران در تولید آسفالت و صرفه جویی شایان توجه در هزینه های تولید و امکان کنترل کیفی آسفالت در محل کارخانه و تأمین نیاز مناطق شهرداری تهران به آسفالت همچون مهمترین مشخصات و مزایای این طرح است.
1399/06/14
08:24:11
5.0 / 5
1554
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد