معاون راه و شهرسازی استان تهران:

شهرداری همكاری كند پروژه مسكن ۹۰۰ واحدی تهرانسر سرعت می گیرد

شهرداری همكاری كند پروژه مسكن ۹۰۰ واحدی تهرانسر سرعت می گیرد

به گزارش بتن آنلاین معاون مسكن و بازآفرینی شهری راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: در صورت همكاری شهرداری تهران، عملیات ساختمانی پروژه 900 واحدی تهرانسر با سرعت بیشتری ساخته خواهد شد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از صدا و سیما، یاسر لک با اشاره به اینکه واحدهای مشارکتی تهرانسر که سال قبل توسط رئیس جمهور کلنگ آن به زمین زده شد، به سبب طولانی شدن مراحل ستاندن جواز و پروانه ساختمانی متوقف مانده بود، گفت: از شروع امسال عملیات اجرایی آن توسط سه شرکت در چهار بلوک ساختمانی شروع شده و الان بطور متوسط ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
معاون مسکن و بازآفرینی شهری راه و شهرسازی استان تهران افزود: الان عملیات اجرایی فونداسیون این پروژه ها تقریباً رو به پایان است و در دو بلوک نیز، طبقه اول ساختمان در طبقه منفی سه در حال ساخت است.
وی درباب همکاری سایر دستگاه ها با اجرای این طرح ملی نیز اظهار داشت: هنوز مجوزهای اولیه برای اجرای عملیات ساختمانی توسط شهرداری صادر نشده، اما خوشبختانه توافقات اولیه و موافقت ضمنی شهرداری و بررسی اولیه نقشه های ما در شهرداری انجام شده است.
لک اضافه کرد: پروانه ساختمانی هنوز صادر نشده است، اما امیدواریم به زودی و در ایام آینده این کار انجام و فعالیت عمرانی پروژه چند برابر شود.
معاون مسکن و بازآفرینی شهری راه و شهرسازی استان تهران افزود: الان نیز برای جبران توقف پروژه کار در سه شیفت انجام می شود و شیفت شب نیز برقرار شده است ضمن اینکه به رغم همه مسائل و افزایش قیمت های میلگرد و سیمان در هفته ها و ماه های اخیر، خوشبختانه پروژه ها صدمه ای دیده اند و دپوی مناسبی از لحاظ این کالاها داریم.


منبع:

1399/05/25
13:43:23
5.0 / 5
1744
تگهای خبر: پروژه , ساختمان , شركت , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد