راه اندازی 44 كیلومتر مسیر دوچرخه سواری در شمال تهران

راه اندازی 44 كیلومتر مسیر دوچرخه سواری در شمال تهران

به گزارش بتن آنلاین شهردار منطقه یك خبر داد: فاز نخست مسیر دوچرخه سواری در حدود 44 كیلومتر تا اختتام آبان ماه سال جاری در شمال تهران به اجرا می رسد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، سید حمید موسوی با اشاره به امضای سند استراتژیک مسیر دوچرخه سواری شهر تهران اظهار داشت: در این سند بر پیاده رو سازی و اجرای مسیر دوچرخه در معابر شهر تهران به طول ۵۰۰ کیلومتر تاکید شد که سهم منطقه از آن ۴۴ کیلومتر بوده است.
موسوی، فرهنگ سازی و جایگزینی حمل و نقل پاک بجای خودرو و ارتقاء سطح سلامت جامعه و شهروندان به خصوص در شرایط کنونی مبارزه با ویروس کرونا را از اهم اهداف اجرای این طرح دانست.
وی اظهار داشت: مسیرهای اجرا شده در میان مناطق ۲۲ گانه به هم متصل و رینگ دوچرخه سواری اجرا خواهد شد.
موسوی اضافه کرد: این طرح بیشتر در معابر شرقی و غربی منطقه یک که شیب مناسبتری دارند اجرا می شود و با عقد تفاهمنامه با پلیس راهور قسمت هایی از سواره روها و پیاده روها با جدول گذاری، خط کشی، رنگ آمیزی و دیگر علایم ترافیکی جداسازی می شود.
موسوی اشاره کرد: هم اکنون ۵ کیلومتر از این مسیر آماده رنگ آمیزی است که تا اختتام ماه آینده چند کیلومتر دیگر به آن اضافه می شود.
بنا براعلام روابط عمومی شهرداری منطقه یک، شهردار منطقه یک اشاره کرد: مسیرهای اجرا شده در جنوب بزرگراه ارتش، خیابان خندان، خیابان باهنر( از یاسر تا دو راهی دزاشیب)، قسمتی از شریعتی، ولیعصر(عج) از زعفرانیه به طرف پارک وی، اجرا شده که عرض مسیر آن از ۱.۵۰ تا ۱.۸۰ به صورت یک و دوطرفه است.
منبع:

1399/05/07
14:31:21
5.0 / 5
2186
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد