ارائه خدمات در ادارات تهران،منوط به رعایت پروتكل های بهداشتی

فرماندار تهران: احساس خطر كرونا باید باردیگر برگردد

فرماندار تهران: احساس خطر كرونا باید باردیگر برگردد

فرماندار تهران اظهار داشت: استفاده از ماسك در محیط های عمومی الزامی است و چنانچه كسی بدون ماسك به دستگاه، نهاد و یا ارگانی برای دریافت خدمت رجوع كند، باید از او بخواهند ماسك داشته باشد و باید از حضور كارمندان و كاركنان در ادارات و دستگاه ها در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و استفاده نكردن از ماسك، جلوگیری شود.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران اظهارکرد: کشور ما هم مثل همه کشورهای دیگر دنیا از آغاز شیوع کووید19 شیوه های مختلف و متنوعی برای مقابله با آن در پیش گرفت که انصافاً در طراحی و اجرای این شیوه ها عملکرد بسیار مطلوب و قابل قبولی داشته ایم و همه بخش های کشور بخصوص کادر درمانی تلاش ارزشمندی داشتند که از آنان با تواضع قدردانی می کنم.
فرماندار تهران با اشاره به اینکه زندگی مردم باید توأم با سلامت، در چرخش باشد و تمام مراکز تولیدی به تولید ادامه دهند، اضافه کرد: لازمه این امر رعایت دستورالعمل های بهداشتی از جانب همگان است. بعد از یک دوره تعطیلی عمومی فعالیتهای غیرضروری و آغاز گشایش فعالیت ها و مشاغل تاکید شد که هر چه گشایش های مربوط به مشاغل بیشتر باشد، مراعات دستورالعمل های بهداشتی هم با حساسیت و دقت بالاتری پیگیری شود.
وی با اشاره به اینکه متأسفانه شاهدیم برخی مبتلا شدن به این بیماری را ناپسند شمرده و آنرا مخفی می کنند، خاطرنشان کرد: اگر کسی بداند که به کرونا مبتلا شده است وظیفه شرعی و انسانی دارد که به دیگران اعلام کند و لازم است با فرهنگ سازی، بر این معضل فرهنگی غلبه نماییم. این فرهنگ را باید جا بیندازیم که افراد مبتلا در اداره، اجتماعات و جاهای مختلف بیماری خویش را بگویند و اگر کسی هم فهمیده باید این را اعلام نماید تا اینکه بتوانیم از این مشکل عبور نماییم.
فرماندار تهران اضافه کرد: مردم باید تا زمان تولید دارو و یا واکسن برای مقابله با این بیماری، ملاک را بر این قرار دهند که همه امکان دارد آلوده باشند و بنابراین باید در ارتباط گیری اجتماعی با افراد، نهایت دقت و احتیاط لازم را به عمل آورند.
وی تاکید کرد: استفاده از ماسک در محیط های عمومی الزامی است چنانچه کسی بدون ماسک به دستگاه، نهاد و یا ارگانی برای دریافت خدمت رجوع کرد، باید از او بخواهند ماسک داشته باشد و باید از حضور کارمندان و کارکنان در ادارات و دستگاه ها در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و استفاده نکردن از ماسک، جلوگیری شود.
معاون استاندار و فرماندار تهران افزود: ادارات دولتی اگر می خواهند خدمت بدهند و اگر کسی می خواهد وارد اداره شود، آن هم جایی که جمعیت شلوغ و رفت و آمد است؛ بویژه بانک ها یا شهرداری و اداراتی که تردد زیاد است باید از ماسک استفاده نماید، اگر نکرد به او خدمت ندهند؛ یعنی باید ابلاغ شود خدمات منوط به مراعات پروتکل های بهداشتی است.
بنا بر گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، فرهادی اظهار داشت: حساسیت مردم نباید کاهش پیدا کند، یک مدتی این ویروس مقداری آرام تر و یا فعالیت آن کم شده بود و متاسفانه مردم فکر کردند دوره آن تمام شده و خبری نیست و این احساس خطر از بین رفت؛ احساس خطر باید باردیگر برگردد و پروتکل ها همه باید رعایت شود. تا ان شاالله بتوانیم از این بحران هم به سلامت عبور نماییم.1399/04/17
13:43:11
5.0 / 5
2213
تگهای خبر: تردد , تولید , خدمات , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد