ویژه برنامه های روز دختر و دهه كرامت در شهر تهران

ویژه برنامه های روز دختر و دهه كرامت در شهر تهران

مدیر كل امور بانوان شهرداری تهران ویژه برنامه های شهرداری تهران به مناسبت روز دختر و دهه كرامت را تشریح نمود و اظهار داشت: قسمتی از این برنامه ها با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتكل های بهداشتی در بوستان های بانوان و مراكز شهربانو انجام می شود.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، زهرا بهروزآذر با اشاره به این خبر اظهار داشت: این اداره کل هر ساله در مناسبت های در رابطه با حوزه زنان همچون روز دختر برنامه های مختلفی را برگزار می نماید و امسال نیز برنامه هایی با هدف تاکید بر نقش و جایگاه دختران در جامعه و خانواده با رعایت فاصله گذاری اجتماعی پیش بینی شده است.
وی اظهار داشت: برنامه های متنوعی از سوم تا ۱۳ خرداد برگزار می شود، که می توان به وبینار دو روزه علمی-تخصصی «حمایت های روانی-اجتماعی از دختران» با همکاری جهاد دانشگاهی دانشگاه الزهرا، وبینار تخصصی حریم امن شهر با همکاری معاونت زنان ریاست جمهوری، «گذر نشاط» شامل برنامه های ورزشی، فراغتی و هنری و طراحی و فضاسازی محیطی در بوستان های بانوان، مجموعه های شهربانو و ۴ نقطه پرتردد شهر تهران(چهارراه ولیعصر، میدان هفت تیر، خیابان ستارخان و میدان هفت حوض ) و همین طور اکران و انتشار محتوای در رابطه با این مناسبت در سطح شهر و فضای مجازی اشاره نمود که اجرای طرح «ارتقای سلامت روان دختران جوان» جهت پیش گیری از لطمه های روانی-اجتماعی بوسیله ارائه خدمات مشاوره ای در مجموعه های مختص زنان از دهه کرامت شروع می شود.
مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران اضافه کرد: علاوه بر این برنامه ها که به صورت هماهنگ در نقاط مختلف برگزار می گردند، برنامه هایی متفاوت به ابتکار ادارات امور بانوان هر منطقه مانند معرفی دختران شاخص و موفق محله و منطقه، مسابقه مجازی "نامه ای به دخترم"، پویش مجازی "من دخترم را دوست دارم" با تاکید بر رابطه پدران و دختران، پویش مجازی ارسال فیلم"۱۲۰ ثانیه با پدر و مادرم"، "یک کتاب، یک نویسنده" با موضوع دختران، مسابقه عکاسی و... نیز برگزار می شود.
طبق گزارش روابط عمومی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، بهروز آذر اشاره کرد: با اجرای ویژه برنامه های روز دختر در دهه کرامت، کارهای بوستان های بانوان و مراکز شهربانو بطور کامل از سر گرفته شده و تمامی این مراکز بازگشایی خواهند شد.1399/04/03
15:08:01
5.0 / 5
2365
تگهای خبر: تردد , خدمات , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد