نهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی كشور

جمالی نژاد: مشاركت مؤثر رسانه ها مكمل برنامه های مدیریت شهری در زمینه مناسب سازی است

جمالی نژاد: مشاركت مؤثر رسانه ها مكمل برنامه های مدیریت شهری در زمینه مناسب سازی است

به گزارش بتن آنلاین معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر كشور و رئیس ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی كشور اظهار داشت: برنامه های صداوسیما در موضوع مناسب سازی كشور اساسا مكمل خوبی برای برنامه های مدیریت شهری، سازمان بهزیستی و سایر دستگاه ها و زمینه ساز پیشبرد برنامه های این عرصه است.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مهدی جمالی نژاد ۲۱ خرداد در نهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور اظهار نمود: بدون تردید یک عامل مهم برای موفقیت برنامه ها و پروژه های در رابطه با مناسب سازی در شهرها و روستاها و تثبیت این مساله در افکار عمومی و حساس شدن تمامی اقشار جامعه؛ بهره گیری از ظرفیت های رسانه ها به ویژه صداوسیما و همین طور سازمان های مردم نهاد است.
وی افزود: با وجود برنامه ریزی ها و اقدامات انجام شده، همچنان شاهدیم که به مناسب سازی معابر در سطح شهرها توجه لازم نمی گردد و در بعضی مواقع کودکان، سالمندان و معلولان نمی توانند از فضای شهری بهره کافی را ببرند و این مساله مهم برای برجسته شدن بیشتر نیازمند توجه مستمر تمامی رسانه های ملی و استانی، به ویژه سازمان صداوسیما و شبکه های استانی آن است.
جمالی نژاد همین طور بر تشکیل منظم جلسات این ستاد ملی در فواصل زمانی کمتر و بصورت ماهانه باتوجه به اهمیت موضوعات مرتبط و همین طور تشکیل جلسات کارگروه های زیر مجموعه آن به ویژه در مباحث اطلاع رسانی و آموزشی شد.
در این نشست که وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور و نمایندگان دستگاه ها و سازمان های مختلف عضو ستاد هم حضور داشتند، ابراهیم کاظمی مؤمن سرایی رئیس دبیرخانه ستاد گزارشی از اجرایی شدن مصوبات جلسه هشتم و اقدامات به عمل آمده در این خصوص ارائه کرد.
همین طور گزارشی در زمینه نشان دسترس پذیری اماکن عمومی برای معلولان جسمی و حرکتی نیز مطرح و درباب آن تبادل نظر صورت گرفت.
منبع:

1399/03/22
13:28:58
5.0 / 5
2625
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد