سوله های مدیریت بحران ویژه مبتلایان كرونا چه شد؟

سوله های مدیریت بحران ویژه مبتلایان كرونا چه شد؟

به گزارش بتن آنلاین اواسط اسفندماه سال قبل بود كه با شیوع كرونا در تهران و كشور رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از اختصاص هشت سوله مدیریت بحران برای نگهداری از بیماران مبتلا به كرونا اطلاع داد و حالا با گذشت بیشتر از سه ماه از آن روزها وضعیت این سوله ها از جانب رئیس این سازمان تشریح شد.


رضا کرمی محمدی در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت سوله های مدیریت بحرانی که برای سپری کردن دوران نقاهت بیماران مبتلا به کرونا در تهران اختصاص پیدا کرده بود، اظهار داشت: درنیمه نخست اسفند ماه بود که سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در هماهنگی با ستاد مقابله با کرونا هشت سوله مدیریت بحران را برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا در دوران نقاهت آماده کرد و بعد از تجهیز، آنرا در اختیار وزارت بهداشت قرار داد و این سوله ها در هشت نقطه از شهر و در اماکنی انتخاب شدند که دور از نقاط پرتجمع شهری قرار داشتند.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرتهران افزود: هم اکنون با گذشت حدود سه ماه، تنها چهار نفر در سه سوله پذیرش شده و خیلی زود هم ترخیص شدند. با این وجود ما همچنان این سوله ها را برای پیمودن دوران نقاهت بیماران مبتلا به کرونا درآماده باش نگه داشته ایم و تابع تصمیمات وزارت بهداشت و ستادملی مقابله با کرونا خواهیم بود.
کرمی محمدی اضافه کرد: جای شادمانی است که وضعیت در تهران بگونه ای نشد که احتیاج به استفاده از این سوله ها باشد و با عنایت به وضع موجود و گزارش های اعلامی از جانب ستادملی مقابله با کرونا هم به نظر نمی رسد که در آینده هم نیاز چندانی به این سوله ها باشد، اما همانطور که گفتم ما همچنان این سوله ها را در آماده باش نگه خواهیم داشت.1399/03/20
14:33:04
5.0 / 5
2753
تگهای خبر: سازمان , مدیریت بحران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد