مدیركل بنادر خرمشهر

عراق مجوز اعزام شناور امدادی را صادر كرد

عراق مجوز اعزام شناور امدادی را صادر كرد

به گزارش بتن آنلاین مدیركل بنادر و دریانوردی خرمشهر اظهار داشت: دولت عراق مجوز اعزام یك فروند شناور امداد و تجسس را برای سازمان بنادر ایران صادر كرد.نورالله اسعدی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جزئیات جدید امداد و نجات کشتی غرق شده ایرانی اظهار داشت: این کشتی در محدوده آب های عراق و در کانال خورعبدالله غرق شد که تعداد خدمه آن ۷ نفر هستند.
به گفته مدیرکل بندر خرمشهر تابحال یک نفر از خدمه فوت کرده و ۴ نفر نجات یافته اند، ۲ نفر هم مفقود شده اند که یک نفر ایرانی و یک تن دیگر هندی است.
وی افزود: اعزام شناور تجسس به آب های عراق احتیاج به مجوز دولت عراق داشت که این مجوز را کسب کرده ایم و اداره کل بنادر و دریانوردی خرمشهر یک فروند شناور امدادی به خورعبدالله اعزام کرده است.
وی شرایط جوی آب های شمال غربی خلیج فارس را نامساعد توصیف و اظهار نمود: با عنایت به کوچک بودن محدوده جستجو، احتمال پیدا شدن مفقودی ها وجود دارد.
اسعدی در پاسخ به این پرسش که آیا تمام یا بخشی از شناور غرق شده، خاطرنشان کرد: کل شناور ۵۰۰ تنی فلزی غرق شده و همه بار به زیر آب رفته است. اگر بخشی از شناور غرق می شد هیچ یک از دریانوردان و سرنشینان این کشتی غرق نمی شدند.

1399/03/16
23:50:21
5.0 / 5
2778
تگهای خبر: بندر , دولت , سازمان , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد