به مشتریان خوش حساب تعلق می گیرد:

جزئیات اعطای تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی به تعمیرات مسكن مهر

جزئیات اعطای تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی به تعمیرات مسكن مهر

بتن آنلاین: مدیر امور اعتبارات بانك عامل بخش مسكن اظهار داشت: مشتریان خوش حساب مسكن مهر می توانند 40 میلیون تومان تسهیلات برای تعمیرات و نوسازی دریافت نمایند.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از صدا و سیما، محمد حسن علمداری، درباره افزایش تسهیلات به انبوه سازان اظهار داشت: باتوجه به شعار امسال در خصوص جهش تولید، بانک عامل حوزه مسکن تسهیلات ساخت مسکن را افزایش داده است. انبوه سازان حرفه ای که از تکنولوژی های جدید استفاده می نمایند در شهر تهران ۲۵۰ میلیون تومان، شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۲۲۰ میلیون تومان و سایر شهرها ۱۷۰ میلیون تومان وسایر انبوه سازان در شهر تهران ۲۰۰ میلیون تومان، شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر ۱۸۰ میلیون تومان و سایر شهرها ۱۴۰ میلیون تومان تسهیلات با نرخ ۱۸ درصد دریافت نمایند. وی افزود: این تسهیلات به شعب بانک عامل حوزه مسکن ابلاغ گردیده است و انبوه سازان می توانند برای دریافت اقدام نمایند. مدیر امور اعتبارات بانک عامل حوزه مسکن با اشاره به اینکه این تسهیلات تا سقف ۱۲۰ میلیون تومان قابل انتقال به خریدار است اظهار داشت: انبوه سازانی که تسهیلات دریافت می کنند در زمان ساخت برای پرداخت اقساط تنفس دارند. بعضی از مسکن های مهر که نیاز به بازسازی یا تعمیرات دارد مشتریان خوش حساب بانک عامل حوزه مسکن می توانند با خرید اوراق، تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی با سود ۱۸ درصد دریافت نمایند. افزایش تسهیلات ساخت بافت فرسوده
وی ادامه داد: تسهیلات در بافت فرسوده در شهر تهران ۲۵۰ میلون تومان و سایر شهرها ۲۲۰ میلیون تومان شده است، اما نرخ این تسهیلات در تهران تا سقف ۵۰ میلیون تومان و در شهرستان ها تا سقف ۴۰ میلیون تومان ۹ درصد و مابقی با کارمزد ۱۸ درصد محاسبه می شود. افرادی که به صورت انفرادی در بافت فرسوده مبادرت به ساخت می کنند می توانند تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت نمایند. این مقام مسؤول گفت: پرونده های تشکیل شده مشمول این افزایش تسهیلات می شوند و افرادی که تسهیلات دریافت نمودند نیز می توانند با متمم تسهیلات افزایش تسهیلات را دریافت نمایند. علمداری با اشاره به اینکه فعلاً برنامه ای برای افزایش تسهیلات صندوق پس انداز یکم نداریم اظهار داشت: تفاهم نامه ای با وزارت راه و شهرسازی به امضا رسید در خصوص اینکه افرادی که در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند در اولویت دریافت تسهیلات با نرخ ۸ درصد در سایر بافت ها و ۶ درصد در بافت فرسوده قرار گیرند. در همین راستا این وام به ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار واحد تسهیلات در مسکن مهر پرداخت شده است. وی افزود: بانک عامل حوزه مسکن سامانه ای اینترنتی درخواست تسهیلات راه اندازی کرده است و متقاضیان می توانند با ثبت درخواست و بارگذاری مدارک خود کارهای تسهیلات را اینترنتی بدون مراجعه به بانک انجام دهند و امیدوارم سایر دستگاه ها در ارتباط با امضا دیجیتال با بانک مسکن همکاری کند تا این روند ادامه یابد.


منبع:

1399/02/27
15:16:59
5.0 / 5
2978
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد