وزیر راه

واریز وام كرونایی شركت های حمل و نقلی تا آخر اردیبهشت

واریز وام كرونایی شركت های حمل و نقلی تا آخر اردیبهشت

بتن آنلاین: وزیر راه و شهرسازی نحوه عرضه سهام پروژه های ریلی و آزادراهی در بازار سرمایه را تشریح نمود و همین طور از واریز وام حمایتی كرونا برای شركت های حمل ونقلی تا آخر اردیبهشت ماه آگاهی داد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، محمد اسلامی در حاشیه مراسم بهره برداری از ۵۶ دستگاه ناوگان ریلی در جمع خبرنگاران درباره بسته های حمایتی کرونا از فعالان حمل و نقل اظهار داشت: بر طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا واریز تسهیلات حمایتی اشخاص در اولویت اول بود و سپس نوبت شرکت ها می رسد که تا اختتام اردیبهشت تسهیلات حمایتی شرکت ها نیز واریز خواهد شد.
وی اضافه کرد: به زودی از طرف بانک عامل پیامک تشکیل پرونده برای شرکت ها ارسال می شود و به تدریج واریزی آنها نیز صورت خواهد گرفت.
وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درباب جزئیات عرضه ورود پروژه های عمرانی به بازار سرمایه اظهار داشت: مقرر است ۱۲ پروژه ریلی و آزادراهی از بازار سرمایه تامین مالی شود. در حال مذاکره با سازمان بورس هستیم تا با جذابیت این طرح ها از یک سو و مقبولیت عمومی بازار سرمایه از طرف دیگر، این تامین مالی صورت گیرد. به محض آماده شدن جزئیات، این پروژه ها اعلام عمومی می شود.
اسلامی اظهار داشت: درباب نحوه عرضه چند الگو داریم یکی عرضه سهام هر پروژه به شکل صندوق پروژه ای مستقل و دیگری به صورت ایجاد صندوق پروژه تجمیعی است.
وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر درباره نامه اخیر رئیس اتاق بازرگانی ایران به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تردد آزادانه کامیون های ترکیه ای در ایران باوجود ممنوعیت ورود کامیون های ایرانی به اروپا از مسیر ترکیه، اشاره کرد: این مساله چندان فراگیری ندارد چون هر کشوری پروتکل خاص خودرا درباب مبارزه با کرونا اعمال می کند. اسلامی افزود: هم اکنون تبادلات مرزی با ترکیه در بخش ریلی فعال است. در بخش جاده ای نیز کامیون های ترکیه ای که وارد کشور شده اند، قلیل بوده اند. بدین سبب اقدام ما متقابل بوده و یک طرفه نیست.


منبع:

1399/02/10
19:57:40
5.0 / 5
2811
تگهای خبر: آزادراه , پروژه , تردد , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد