در اجرای فاصله گذاری اجتماعی

پول بلیت مسافران قطار فعلا افزایش نمی یابد

پول بلیت مسافران قطار فعلا افزایش نمی یابد

به گزارش بتن آنلاین مدیرعامل رجا با اعلان اینكه در كوپه های 4 نفره، فقط 2 مسافر می پذیریم، اظهار داشت: فعلا هزینه ای بابت بلیت دو مسافر دیگر دریافت نمی نماییم.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، محمد رجبی در گفتگو با شبكه خبر درباره اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در قطارهای مسافری اظهار داشت: همه قطارها در مبدا و پیش از مسافرگیری ضدعفونی می شوند و در مقصد نیز بعد از پیاده شدن مسافران بار دیگر عملیات ضدعفونی قطارها صورت می گیرد.
وی اضافه كرد: اقدام دیگری كه برای همه مسافران انجام می شود تب سنجی آنها در ایستگاه مبدا است و اگر درجه دمای بدن آنها بالاتر از پروتكل های اعلام شده باشد از فهرست مسافران خارج می شود.
مدیرعامل رجا اضافه كرد: همین طور مقرر است ظرفیت كوپه های چهار نفره فقط به دو نفر به جز خانواده ها اختصاص پیدا كند كه این محدودیت در سیستم فروش بلیت الكترونیكی اعمال شده و بلیت همه قطارها با ۵۰ درصد ظرفیت به فروش می رسد.
رجبی اشاره كرد: فعلاً از مسافران هزینه اضافه بابت كاهش ظرفیت قطارها دریافت نمی نماییم.
مدیرعامل رجا با اشاره به ضدعفونی مستمر نمازخانه ها و خدمات بهداشتی ایستگاه های بین راهی اظهار داشت: مسافران نیز از این نظر نگرانی نداشته باشند.
رجبی تصریح كرد: در هر كوپه ماسك، دستكش و مواد ضدعفونی كننده در اختیار مسافران قرار داده می شود. ضمن اینكه بروشورهای تشریح مراقبت های بهداشتی به آنها داده خواهد شد.
مدیرعامل رجا با اعلان اینكه در قطارهای حومه ای نیز دستورالعمل های پروتكل بهداشتی امضا و اجرا می شود، اضافه كرد: بوفه های قطارها و همین طور بسته غذایی هر قطار نیز به صورت مكانیزه از یك مركز كترینگ وابسته به یك شركت هواپیمایی تهیه می شود و قطارها حق ندارند به جز غذای بسته بندی شده كه به صورت متمركز تهیه شده مواد خوراكی دیگری در اختیار مسافران قرار دهند.


منبع:

1399/02/03
13:19:44
5.0 / 5
2826
تگهای خبر: خدمات , سیستم , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد