تذكر سخنگوی شورای شهر تهران به مدیران ارشد شهرداری برای پیگیری سیاست های شورا

تذكر سخنگوی شورای شهر تهران به مدیران ارشد شهرداری برای پیگیری سیاست های شورا

به گزارش بتن آنلاین سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران به دنبال تصمیم گیری برای اجرای طرح ترافیك در تهران توسط مدیران شهرداری در شورای ترافیك تهران اظهار داشت: مدیران شهرداری باید سیاست های شورا را مورد توجه قرار دهند و بر مبنای آن تصمیم گیری كنند.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، علی اعطا در بیست و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذكری اظهار داشت: در مورد شروع به كار طرح ترافیك از بیست و سوم متاسفانه شورای ترافیك تهران كه نیمی از اعضای آن از مدیران شهرداری هستند و به ریاست شهردار تهران برگزار می شود، مصوبه ای بر خلاف سیاست های فاصله گذاری اجتماعی تصویب كردند و خواهان آغاز اجرای طرح ترافیك شده بودند.
وی اضافه كرد: تذكر من این است كه چرا مدیران شهرداری در مجامع و شوراهایی كه حضور پیدا می كنند به سیاست هایی كه از سوی شورا دنبال می شود، توجهی نمی كنند.
وی تصریح كرد: اغلب اعضای شورا در مورد اجرای طرح ترافیك موضع گیری كردند و خواهان توقف آن شدند، اما شورای ترافیك تهران این كار را نكرد و حتی واكنشی نشان نداد تا خود ستاد ملی كرونا راسا وارد عمل شد و اجرای طرح ترافیك را لغو نمود كه جای قدردانی از این ستاد دارد.
وی اظهار داشت: بر همین مبنا به مدیران ارشد شهرداری تهران تذكر می دهم كه در مجامعی كه حضور پیدا می كنند، سیاست هایی كه شورا مقرر كرده را مورد توجه قرار دهند و بر مبنای آن تصمیم گیری كنند.
منبع:

1399/01/24
22:40:50
5.0 / 5
2918
تگهای خبر: شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد