یك مقام مسئول:

پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیونی به ۱۴۰ هزار واحد طرح اقدام ملی مسكن

پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیونی به ۱۴۰ هزار واحد طرح اقدام ملی مسكن

به گزارش بتن آنلاین یك مقام مسئول از ارائه تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی به ۱۴۰ هزار واحد مسكن طرح اقدام ملی امسال اطلاع داد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن علمداری، مدیر امور اعتباری بانك عامل مسكن در مورد اقدامات بانك مسكن برای طرح اقدام ملی مسكن و ارائه تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط، اعلام نمود: این بانك به منظور اجرایی و عملیاتی شدن طرح اقدام ملی مسكن، ارائه تسهیلات به بخشی از متقاضیان واجدشرایط را كه توسط ادارات كل راه و شهرسازی به بانك معرفی می گردند، تقبل كرده است.
وی خاطرنشان كرد: بانك عامل حوزه مسكن بر مبنای وعده ای كه داده است، ارائه تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی را به ۱۴۰ هزار واحد مسكونی طرح اقدام ملی در دستور كار قرار داده كه به محض روشن شدن جزئیات آن از وزارت راه و شهرسازی و معرفی به ادارات كل و تكمیل پرونده، اقدامات برای ارائه تسهیلات به این عده از متقاضیان در دستور كار قرار خواهد گرفت.
گفتنی است؛ طرح اقدام ملی مسكن از سال قبل توسط دولت پایه ریزی شد و مقرر است ۴۰۰ هزار واحد مسكونی تا آخر سال جاری عملیات اجرایی شان به پایان برسد. سود تسهیلات طرح اقدام ملی مسكن برای متقاضیان بدون سپرده ۱۸ درصد محاسبه می شود. سقف زمانی بازپرداخت تسهیلات هم حداكثر ۱۲ سال است.

1399/01/12
21:09:42
5.0 / 5
3360
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد