پیگیری تلفنی وضعیت سلامت گروه های پرخطر تهرانی

پیگیری تلفنی وضعیت سلامت گروه های پرخطر تهرانی

بتن آنلاین: مدیركل سلامت شهرداری تهران از برقراری چهارده هزار و 714 تماس تلفنی با شهروندان در معرض خطر سلامت در سطح محلات تهران آگاهی داد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، نصیری در نشست خبری مجازی امروز دوشنبه در تشریح اقدامات اداره كل سلامت شهرداری تهران در مقابله با كرونا ویروس و همین طور اقدامات ویژه ایام نوروز اظهار داشت: لزوم مراقبت از افراد پرخطر حوزه سلامت از اهمیت بسزایی برخوردارست پس در سطح محلات افرادی كه در معرض خطر بیشتر قرار دارند همانند سالمندان، افراد دیابتی و افرادی كه بیماری های زمینه ای دارند شناسایی شدند.
وی افزود: در 352 محله با افرادی كه عضو كانون های ما در سه حوزه سالمندان، افراد دیابتی و افراد دارای معلولیت بودند تماس هایی را به صورت تلفنی برقرار كردیم تا ضمن دلجویی و تاكید بر اهمیت ماندن آنها در خانه نیازهای اساسی آنها را احصا نماییم و خدمات حمایت روانی را نیز به آنها ارائه كردیم.
مدیركل سلامت شهرداری تهران اشاره كرد: 14 هزار و 714 نفر با آنها تماس گرفته شده كه از این میان 4491 نفر دیابتی، 4011 نفر افراد دارای معلولیت و 2212 نفر سالمند بودند. این تماس ها در سطح محلات ادامه دارد و این پروسه برای ارائه آموزش خدمات مورد نیاز صورت خواهد گرفت.
وی با تاكید بر اینكه در روزهای نوروز ترغیب افراد برای در خانه ماندن از اولویت های برنامه های نوروزی اداره كل سلامت شهرداری تهران است اضافه كرد: علاوه بر دنبال كردن برنامه ارائه خدمات به افراد در سطح محلات آموزش و ترغیب افراد برای خانه ماندن دنبال خواهد شد. در حوزه سلامت وظیفه خود می دانیم موضوعات مربوط به سلامت شهروندان را به دقت دنبال نماییم و آموزش های لازم را ارائه دهیم. همین طور در تلاش هستیم تشكیل گروه های داوطلبی در هر محله را پیگیری نماییم. تیم هایی كه به صورت پنج نفره در سطح محلات تشكیل خواهند شد و اهداف آموزشی با كمك آنها دنبال خواهد شد.
منبع:

1398/12/26
21:15:12
5.0 / 5
3280
تگهای خبر: خدمات , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد