یك مقام مسئول اعلام كرد:

فردا آخرین فرصت ثبت اعتراض یا انصراف از طرح ملی مسكن

فردا آخرین فرصت ثبت اعتراض یا انصراف از طرح ملی مسكن

بتن آنلاین: مدیركل دفتر اقتصاد مسكن وزارت راه و شهرسازی از اختتام فرصت اعتراض یا انصراف در طرح اقدام ملی درانتها روز چهارشنبه ۱۴ اسفندماه ۹۸ آگاهی داد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، پروانه اصلانی اظهار داشت: نظر به لزوم اعلام آخر مهلت اعتراض و انصراف متقاضیان طرح اقدام ملی مسكن و به منظور ادامه سایر اقدامات اجرایی این طرح، مهلت اعتراض به عدم تأیید شرایط ثبت نام در طرح اقدام ملی مسكن و همینطور انصراف از ثبت نام در این طرح، در ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۸ به پایان خواهد رسید.
وی افزود: افرادی كه نسبت به ثبت نام مرحله اول اعتراض دارند با رفتن به سایت در بخش اعتراضات با درج نام و كد ملی خود، كد رهگیری دریافت كرده و با ثبت كد، علت رد تقاضای اولیه خویش را مشاهده می كنند؛ این در شرایطی است كه چنانچه اشتباهی شده باشد، اعتراضات ثبت و متقاضیان با عرضه مدارك سجلی، در زمان مقرر و اعلام شده مراجعه نموده و وضعیت آنها كنترل و نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.
اصلانی در مورد شرایط انصراف متقاضیان طرح اقدام ملی مسكن، اظهار داشت: متقاضیانی كه درخواست انصراف از طرح اقدام ملی را دارند می توانند، تقاضای انصراف خویش را از طرح اقدام ملی تا تاریخ اعلام شده ثبت كنند. متقاضیان با ثبت انصراف خود این امكان را خواهند یافت تا در طرح های جدید و در مرحله دوم ثبت نام كه از ۱۷ اسفند شروع می شود، در شهری كه سكونت دارند ثبت نام كنند.
گفتنی است پیش از این هم محمود محمودزاده، معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسكن از روز شنبه ۱۷ اسفند اطلاع داده بود.
طبق اعلام صورت گرفته در اولین مرحله ثبت نام در ۵۳۰ شهر انجام شد و مقرر است با فراهم شدن شرایط مرحله دوم ثبت نام از ۱۷ اسفند شروع شود كه این آغاز در پنج استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز و اصفهان خواهد بود.
همچنین طبق اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی از روز ۱۲ اسفند این فرصت به متقاضیانی كه تأیید صلاحیت نشدند و یا اینكه خواستار انصراف از این طرح هستند، داده شد تا با رفتن به سایت tem.mrud.ir نسبت به انصراف یا اعتراض خود اقدام نمایند.


منبع:

1398/12/14
13:04:44
5.0 / 5
3629
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد