فتاح خبر داد:

۲ هزار میلیارد تومان برای راه اندازی باند رفت قطعه ۲ نیاز است

۲ هزار میلیارد تومان برای راه اندازی باند رفت قطعه ۲ نیاز است

به گزارش بتن آنلاین رئیس بنیاد مستضعفان از امضاء توافقنامه سه جانبه میان سازمان برنامه و بودجه، وزارت راه و شهرسازی و بنیاد برای تكمیل باند رفت منطقه دو تا آخر دولت دوزادهم اطلاع داد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سید پرویز فتاح در حاشیه افتتاح منطقه یك آزادراه تهران-شمال تصریح كرد: در ارتباط با این پروژه همكاری خوبی بین دولت و بنیاد مستضعفان شكل گرفته است.
وی اضافه كرد: قرار بود كه ابتدا بنیاد مستضعفان سرمایه گذار ۱۰۰ درصدی در این پروژه داشته باشد؛ اما این رقم به ۵۰ درصد كاهش یافت؛ به نحوی كه البته طرفین توافقنامه منطقه یك به تمام تعهدات خود و سرمایه گذاری ۱۰۰ درصدی در این منطقه عمل كرده اند.
رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اینكه در طول ساخت منطقه یك، از فاز دو هم غافل نبودیم اظهار داشت: اما به رغم پایین بودن سرعت ساخت این منطقه، الان از پیشرفت ۳۱ درصدی برخوردار می باشد.
فتاح در ادامه خاطرنشان كرد: رئیس جمهوری در بازدید از منطقه دو دستور تدوین و امضای یك توافقنامه سه جانبه میان وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مستضعفان و سازمان برنامه و بودجه را هم صادر كرد.
رئیس بنیاد مستضعفان تصریح كرد: تكمیل باند رفت منطقه دو ۲، ۰۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است و بنیاد مستضعفان به تعهد ۵۰ درصدی خود در این پروژه متعهد است.
وی خاطرنشان كرد: راهكارهایی اندیشیده شده تا دولت هم به صورت كامل تعهدات خویش را انجام دهد و در انتها دولت دوازدهم شاهد افتتاح باند رفت منطقه دو آزادراه تهران-شمال باشیم.

1398/12/08
09:51:20
5.0 / 5
3526
تگهای خبر: آزادراه , پروژه , دولت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد